Jump to content

Jaké Tudory máte právě na ruce?

ABCDE
 Share

Recommended Posts

před 59 minutami, Tommy_PP napsal:

Na skusku 🙂

3E1738E7-88F8-4CE1-B368-78F9D16FEAAB.jpeg

no tak ted ti nevim.. takhle naživo nic moc. Normální "tuctový" Pelagy bez data. A to je Tudor moje srdecni záležitost. 

Přitom po shlednuti promo a prvních postřehů na YTubu, jsem kontaktoval svého AD :)

Sorry jako. Nelíbí 

před 1 minutou, xbraj19 napsal:

Tak ono to mají být normální “tuctové” Pelagosy akorát bez data a 39mm

me tohle prijde hrozne ftipny - pelagos 39, bb 58, novy ponorky 41 atd. Jak ty velikosti vsichni zerou. Videl jsem (asi ne sam 🙂porovnani skutecnych velikosti ponorek nejakym technickym super presnym merenim - '90 ponorky nejsou 40 jsou to skoro 39 a treba 114060 nejsou 40 jsou skoro 41, staci porovnat tudorovy ponorky z devadesatek s bb58 - ty udajne mensi bb jsou opticky vetsi a prakticky stejny. 

Som velkym fanusikom Tudor, ale tieto vyzeraju lepsie na papiery ako v skutocnosti. Velkost a vyska puzdra OK, avsak ten “sunburst” efekt na lunete a ciferniku nemusim. S tym posobia na mna ako lacne Rolexky

PS: a aby toho nebolo malo na dnes, mal som velmi specialnu navstevu a pan nosil tieto vintage Monte Carlo Tudory “home plate”. Absolutna nadhera 

AD00C3B0-5B63-45DD-A026-3E4870F9FD35.jpeg

Edited by Tommy_PP

před 12 hodinami, xbraj19 napsal:

Tak ono je asi jedno jestli 39 nebo 39,5. Jako rozlišovací znak  je to dostačující. 

souhlas, a podivej se rok zpet na diskuzi k 41 ponorkam jsou toho hromady stran jen tady 🙂

Nevedel jsem, kam presne to dat. Brno-Olympia a stanek Tudoru/Bechyne. Neco malo jsem zkusil na ruce, popovidal s pany, jejich znalosti mi prisly lehce povrchni. Podbizeli mi nejaky modely, ktery konci, a to se slevou udajne 40 %. 
Stavte se za nima, maji to hezky

BD5FC6D4-0C65-458D-BD17-1D7F13FE80A5.jpeg

Nevedel jsem, kam presne to dat. Brno-Olympia a stanek Tudoru/Bechyne. Neco malo jsem zkusil na ruce, popovidal s pany, jejich znalosti mi prisly lehce povrchni. Podbizeli mi nejaky modely, ktery konci, a to se slevou udajne 40 %. 
Stavte se za nima, maji to hezky
BD5FC6D4-0C65-458D-BD17-1D7F13FE80A5.thumb.jpeg.e7c6540b50e59e7bc0587be038d51836.jpeg

Který modely konci?

před 14 hodinami, Lou napsal:

Myslím, že mi nabízeli velkou slevu na modely Glamour Double Date v bicoloru.

Nedávno v Plzni v Olympii jediné zajímavé se slevou 20 procent byly Black Bay Chrono M79350-0004.