Přejít na obsah

Jaké Tudory máte právě na ruce?


ABCDE

Doporučené příspěvky

I kdyz se tomu sam divim, tak me znova a znova napada, ze jsou to nejlepsi hodinky, co jsem kdy mel. Mysleno nejlepsi pro me, ciste z hlediska mych potreb. Vzhled, strojek, zpravovani a v neposledno rade citelnost. Prave citelnosti davaji dost na prdel i Expum, ktery mam sice rad, ale v tyhle discipline jsou proste horsi. 

 

D2C742B4-41C0-46B2-A54A-A1ABB6223273.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, warann napsal:

I kdyz se tomu sam divim, tak me znova a znova napada, ze jsou to nejlepsi hodinky, co jsem kdy mel. Mysleno nejlepsi pro me, ciste z hlediska mych potreb. Vzhled, strojek, zpravovani a v neposledno rade citelnost. Prave citelnosti davaji dost na prdel i Expum, ktery mam sice rad, ale v tyhle discipline jsou proste horsi. 

 

D2C742B4-41C0-46B2-A54A-A1ABB6223273.jpeg

Jsou uplně super! Pro mě maj koule jak třeba Moony..žádnej pózo mainstream.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě právě ta fejková patina začala vadit. Kdyby měly stříbrný indexy včetně ručiček a bílou výplň tak jsou TOP. Ale to se nikdy nestane, byl by to už velký zásah do Rolex koláče. Nicméně pořád si trvám na tom, že to jsou jedny z nejlepších hodinek co jde za tu cenu pořídit na krámě a možná úplně ty nejlepší!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@shewczajasny tomu rozumim, nicmene to ma dve roviny. Libi/nelibi, coz je subjektivni, tobe ne, mne jo a to je samorejme v poradku. No  a pak ta jiz zminena citelnost, kdy tohle provedeni je proste na cernym cifru vyrazne konstrastnejsi a tim i citelnejsi, nez stribrna verze s bilou vyplni. A ja, jelikoz vidim blbe, mam tim padem volbu celkem jasnou. Jeste by me lakaly zkusit novy Pelagosy 39mm, tam to bude asi taky ok. 
A at jen nekecam, jedna tuctova fotka z dnesni cekacky na STK. 

D9AE745F-C457-4A19-91D3-D37BE1F393C6.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, že to má dvě roviny. Já ty hodinky v žádném případě nekritizuji, to je pouze a jenom můj problém a nikoliv těch hodinek. S čitelností, ale nemohu souhlasit. Stačí kouknout na začátek stránky kde je nad tvou fotkou, pro mě, ideální číselník a vidím ho jako jasně kontrastnější. Čímž nechci tvrdit, že Ty to nemůžeš mít přesně naopak. Snad se chápeme :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však v pohodě. A máš nejspíš pravdu i s těma hodnikama, co má kolega Ivanhoe - tam by to asi bylo v pohodě, ale soudím jen z fotek, v reálu nevím.

Přímý srovnání mám aktuálně s těma Expama, ale ty nejspíš dostávají na frak především absencí antireflexu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste ke vcerejsi diskuzi. Problem zjevne nebude z indexama, ale s ruckama. A pak samozrejme jestli je nebo neni antireflex. Fotka je mizernej rychlocvak (i na moje pomery), ale videt to asi je. 
Jinak me prekvapilo, ze podle zeny i dcery jsou BB hezky, nebo aspon v pohode, zatimco Expy jsou hnusny. 

5996CB9F-D01D-49D6-BF58-7E5C436C7189.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono toto je striktne o osobnych preferenciach. Ja som chcel hodinky v style exp/OP36 no jednak cena a jednak dostupnost boli blocker. Tak som zobral aj tak viac penazi nez je pre mna zdrave a kupil tieto male BB36. Su vynimocne v tom ze maju oyster 36mm puzdro ale ten diversovy heritage cifernik s masivnymi rucickami je neskutocne dobre citatelny aj bez AR co i len na jednej strane. No prakticky nikomu sa tie hodinky nepacia a moje okolie na ne nereaguje. Co je super.

Ja mam co som chcel - naozaj kvalitne urobene hodinky s vynikajucou citatelnostou a velkostou ktora mne vyhovuje na celodenne a castokrat aj nocne nosenie. Vyborny naramok, porovnaval som s exp/OP a pre mna ziadnyh rozdiel v pocite.

Ale co sa tyka estetiky, tie nove OP36 co ma napriklad exell, s tymi skosenymi indexami su na pohlad, uhly a detailne fotky urcite pritazlivejsie. Expy tiez. Toto su take viac tooly ale s dobrym pocitom z nosenia, je to proste kvalita ktoru som v lacnejsich kategoriach nevedel najst.

Ja osobne som overall nadmieru spokojny.

Fotka prave teraz, z takeho polosera, nijak extra neupravena. Vzdy perfektne citatelne...

DSC00386.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 10. 2022 v 18:29, warann napsal:

Jeste ke vcerejsi diskuzi. Problem zjevne nebude z indexama, ale s ruckama. A pak samozrejme jestli je nebo neni antireflex. Fotka je mizernej rychlocvak (i na moje pomery), ale videt to asi je. 
Jinak me prekvapilo, ze podle zeny i dcery jsou BB hezky, nebo aspon v pohode, zatimco Expy jsou hnusny. 

5996CB9F-D01D-49D6-BF58-7E5C436C7189.jpeg

novy expy vnitrni antireflex maji. Podle me jsou to jedny z nejlepsich hodinek v soucasne dobe v produkci bez ohledu na znacku a cenu, ale chapu, ze ten minimal a v tehle velikosti neni pro kazdeho. Kazdopadne souhlasim s tou citelnosti.. na to jak jsou jednoduchy, to fakt zadna slava neni. Podle me mely byt rucicky vetsi a melo na nich byt vic lumi. I ve srovnani s exp II, kde je zase velikost rucicek totalne prestrelena opacnym smerem to pusobi nekoncepcne.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...