Přejít na obsah

Jaké Tudory máte právě na ruce?


ABCDE

Doporučené příspěvky

Jojo, už se to řeší v servisu, ale při mé stálosti k hodinkám je to už teď dlouho.

Ahoj Martas, muzes to prosim trochu popsat? Nak se ty problemy s datumem u prvni edice sirej, ja teda na svejch z 06/18 nic nepozoruju, sle taky je fakt ze je nenosim denne...diky za info. Drz sa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělej, vyměnění ti komplet stroj a budeš v pohodě. Já už je mám s novým strojem, kde už je problém odstraněnej a všechno naprosto v pořádku, plus přesnost stabilních +1s/24h, krásná práce. :)

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Martas, muzes to prosim trochu popsat? Nak se ty problemy s datumem u prvni edice sirej, ja teda na svejch z 06/18 nic nepozoruju, sle taky je fakt ze je nenosim denne...diky za info. Drz sa.

Hele, nos je, asi se to projeví. Mě 6/2018 též. Mě datum přeskakoval dobře, ale ob den. Bylo 27 a on skočil na 28, 30 skočil až na 3. Když jsem je na noc sundá al, tak to bylo 3 dny po sobě ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty moje byly měsíc staré (koupeny v březnu).

Kde je máš?

V Carolinu mi bylo ještě řečeno, že v jedné varce poslal Tudor stejne strojky, ale umí si uz poradit i s tím, ale je to takové samodomo.

Mě čeká výměna celého strojku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja je mam bez mesice rok, zatim se mi to nestalo, ale cas leti schnell a nehodlam to pak resit po zaruce a kdybych se je nahodou rozhodl prodat, tak bych tak chtel, aby ten kupujici nemusel resit obstrukce... takze sem rozhodlej;-)

Hele a myslíš, že ti to vymění? Když vlastně s nimi nic není ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...