Jump to content

Jaké Tudory máte právě na ruce?

Recommended Posts

• Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jako zajímavost jsem četl, že Tudor ukončil prodej hodinek v USA v roce 2004 a teprve v roce 2013 ho zase oficiálně obnovil. Pokud vím Tudor se vyrábí ve stejném komplexu budov jako Rolex a všechny bu

Nezlob se fakt jsem byl koncem tydne asi jak rikas samonasrany a mel par piv, normalne jsem hodny typek, naper do me par dalsich mercedes volantovek mam moc rad stary piana.

Taky jsem si je nějak moc oblíbil ...   .   Hezkou a slunečnou neděli všem.

Folie dole a mám pocit, ze si budeme rozumět  mě druhé Tudory  první byly taky tyto, jen nebyly ve správné velikosti  
1E600CEC-CEBB-4EC0-8B86-E00F3905D793.thumb.jpeg.357373b17926f96c6c140544b7b6c649.jpeg

Gratuluju! Fajn, že jsi je sehnal se slevou. Kolik ti dali, jestli to teda není tajné?
před 6 minutami, patprom napsal:

Gratuluju! Fajn, že jsi je sehnal se slevou. Kolik ti dali, jestli to teda není tajné?

Sehnal jsem je za ceník, ale byly hned :) 

před 3 hodinami, semi001 napsal:

Folie dole a mám pocit, ze si budeme rozumět :) mě druhé Tudory :) první byly taky tyto, jen nebyly ve správné velikosti :) 

Vypadají perfektně

Folie dole a mám pocit, ze si budeme rozumět  mě druhé Tudory  první byly taky tyto, jen nebyly ve správné velikosti  

Gratuluju, jsou dobrý :) já dneska klasiku na řemenu. Konečně jsem sehnal 18mm sponu :).

IMG_3841.jpg

IMG_3839.jpg