Jump to content
ABCDE

Jaké Tudory máte právě na ruce?

Recommended Posts

před 46 minutami, Postal80 napsal:

Jako ze jeste starsi model bez inhousu?? A jak ti jde 2824? Protoze me lepe nez inhousy😇

Jojo, 79220N, zdá se, že jdou přesně, něco kolem 0,5s/den.

před 7 minutami, Harwey napsal:

OT: co to je prosim Ta za winder?

Ahoj, windery Designhütte. Jde jeste o starsi model se sipkami.. Na novem uz budes mit pouze dotykovy panel. 
https://www.designhuette.com/en/designhuette-watch-winder-san-diego-4-black-grey-70005-55?number=70005-55

Jinak mam dva, pro tri a ctyri kusy hodinek. Krásná regulace otacek, smer otacek, casovac na jednotlive hodinky.. Muzes tocit jenom jedny, nebo vsechny. Suplicky na dalsi hodinky jako baterky nebo natahovaci.. Za ty prachy super. Kolem 500Eur. Ja je koupil v Dealu v Ostrave. Super, otackama krasne reguluju “presnost”.. .. treba vim, ze Seikama je potreba mlatit jako v pracce🤣

před 4 minutami, LovecK napsal:

Jojo, 79220N, zdá se, že jdou přesně, něco kolem 0,5s/den.

Jj, me to nikdo neveri - tak jsem rad, ze jsme dva.. Moje BB41 vypadaji jako radiem rizene:clap::notworthy::clap:. Parada, krasne hodinky. 

Před hodinou, Postal80 napsal:

Jj, me to nikdo neveri - tak jsem rad, ze jsme dva.. Moje BB41 vypadaji jako radiem rizene:clap::notworthy::clap:. Parada, krasne hodinky. 

Díky, každá ETA od Tudoru mi tak šla, vždycky do vteřiny...

Já měl svoje inhouse Pelagosy při změně času na nulové odchylce, úplná škoda to přenastavovat, zvlášť když musí vše přesně lícovat. Ony teda malou odchylku dělají, ale když po cca týdnu naroste celkově na jednu sekundu, tak je dám na noc sklíčkem dolů a ráno jsou zase na nule. 

To, že vám takto šlapou i kousky s ETA strojkem je pro mne novinka a další 👍 pro Tudor.     

Edited by Tomak

před 4 hodinami, Tomak napsal:

Já měl svoje inhouse Pelagosy při změně času na nulové odchylce, úplná škoda to přenastavovat, zvlášť když musí vše přesně lícovat. Ony teda malou odchylku dělají, ale když po cca týdnu naroste celkově na jednu sekundu, tak je dám na noc sklíčkem dolů a ráno jsou zase na nule. 

To, že vám takto šlapou i kousky s ETA strojkem je pro mne novinka a další 👍 pro Tudor.     

Tak moje Pelagosi, +6s od soboty kdy jsem nastavoval čas. Tzn. něco kolem +1s za den. Ale ještě si sedají, jsou nové. Ale i tak je to paráda. Sekunda denně, znamená top COSC

026E4DC7-81EF-43F1-BF6A-812ACF328662.jpeg

no čo vám poviem, konečne môžem postovať aj sem :)

IMG_3843.jpg

Měsíc a přesnost +2s. ... :)

IMG_0051.thumb.jpg.941d23d24052a2327b9475480ee53a68.jpg

Pelagos LHD :)

IMG_0136.thumb.jpg.2a2eeadda617d94a02487c4138b42483.jpg