Jump to content

Jaké Tudory máte právě na ruce?

Recommended Posts

• Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jako zajímavost jsem četl, že Tudor ukončil prodej hodinek v USA v roce 2004 a teprve v roce 2013 ho zase oficiálně obnovil. Pokud vím Tudor se vyrábí ve stejném komplexu budov jako Rolex a všechny bu

Nezlob se fakt jsem byl koncem tydne asi jak rikas samonasrany a mel par piv, normalne jsem hodny typek, naper do me par dalsich mercedes volantovek mam moc rad stary piana.

Taky jsem si je nějak moc oblíbil ...   .   Hezkou a slunečnou neděli všem.

Taky se mi hrozne libily, ale nekousnul jsem korunku na druhe strane. Nemuzu si pomoct, ale u hodinek na leve ruce mi to prislo hrozne divne.

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

před 13 minutami, Jenkiz napsal:

Taky se mi hrozne libily, ale nekousnul jsem korunku na druhe strane. Nemuzu si pomoct, ale u hodinek na leve ruce mi to prislo hrozne divne.

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Střídám je s RLX DeepSea a Daytonama ... a korunka vlevo je naopak podstatně pohodlnější :) Je to jen "v hlavě" :D

V 15. 11. 2020 v 19:32, Jarett napsal:

Střídám je s RLX DeepSea a Daytonama ... a korunka vlevo je naopak podstatně pohodlnější :) Je to jen "v hlavě" :D

Souhlasim. Vsem bych pral na chvili na ruku moje Monaca. Cudle ze vsech stran a tvoje zapesti zaziva stredovek!! :lol2:ne prehanim , takova hruza to neni. 
Chci rict neco jineho, LHD jsou mimoradne pohodlne hodinky i pres svou velikost. A je to i diky opacne korunce! A to cervene datum, mmhm mnam. Ale to uz jsem psal

Edited by Postal80

A hopla...kdoz jsme vsichni cekali, ze s omezenim ETA strojku se Tudor prepne plne do inhouse, tak tomu neni tak... rozjizdi se Selita... :-o

"TUDOR updated its third-party-sourced movement referencing system. Until recently and for historical reasons, we used 4 digits references to name third-party-sourced movements (with the exception of Manufacture chronograph calibre MT5813).
2671 should read T201 (ETA)
2824 should read T601 (Sellita)
2834 should read T603 (Sellita)"

Uz je to k dohledání i na strankach Tudoru.. strojky T6... a napriklad u novych Royal bez uprav, ktere se driv na Etach delaly...

Zdravím všechny Tudorovce. Rád bych podpořil křídlo BB, tentokrát S&G. Ať to není stále jen o modré 😃

50C2A8C2-7D27-4443-BDEE-BD1B542983E3.jpeg

• 2 weeks later...