Jump to content

Jaké Tudory máte právě na ruce?

Recommended Posts

@shewcza Although the bezel is solid gold on the Tudor Heritage Black Bay Steel and Gold, the gold crown and center gold links of the bracelet are gold-capped. This means it isn’t plaque or gold-plated, but there is a shell around the stainless steel crown and center link of 18kt gold.

Tudor Heritage Black Bay Steel And Gold (fratellowatches.com)

• Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jako zajímavost jsem četl, že Tudor ukončil prodej hodinek v USA v roce 2004 a teprve v roce 2013 ho zase oficiálně obnovil. Pokud vím Tudor se vyrábí ve stejném komplexu budov jako Rolex a všechny bu

Nezlob se fakt jsem byl koncem tydne asi jak rikas samonasrany a mel par piv, normalne jsem hodny typek, naper do me par dalsich mercedes volantovek mam moc rad stary piana.

Taky jsem si je nějak moc oblíbil ...   .   Hezkou a slunečnou neděli všem.

Tomu rozumím! I když jsem je teď nechal pár dní odpočívat, jsou pořád mezi mými dvěma nejoblíbenějšími. 

78576DD9-4ED0-4A27-A033-CB62AC96898D.jpeg

sorry, nechtělo se mi přehazovat datum, ale je třeba narušit určitou dominanci potápek v tomto vlákně. 

IMG_0314.thumb.JPG.9df626c6a697d3b80a07d1f99d7ae50d.JPG

Nápodobně schewczo, opravdu moc pěkné, skvělá fotka. taky bych je někdy vyzkoušel na ruku. 
Zasloužený odpočinek po tvrdé práci.

IMG_0319.JPG

@Liquid - souhlasím 🙂  A je to i pohodlné na ruce. Takže za mne sice netradiční, ale povedená varianta. Tenhle jsem bral od Strapcode.

V 23. 4. 2021 v 20:17, Martin.D napsal:

Dnes opět BB58 Blue

20210423_185125-01.jpeg

Jedny z nejlepsich hodinek soucasnosti. Tyhle mi jeste chybi, ale uz to nebude dlouho trvat..😇

Jsou vážně super. Zajímavé je, že jsem si šel naprosto rozhodnutý pro ty původní černé - děsně se mi líbily z fotek a videí, sexy vintage look, správná velikost. Naopak ty modré mě přišly vyloženě nefotogenické, nezajímavé a až moc jednoduché. 
Na místě se preference obrátily - zlaté indexy a ručky u černých na mě byly najednou "příliš" a naopak u těch modrých se projevil skrytý charakter a za mě nadčasovost. Nicméně jak černé, tak modré jsou naprosto skvělý a vlastně rozdílný hodinky a nedivím se, pokud má někdo oboje (viz chronokolega o kousek výše 🙂