Jump to content

Jaké Tudory máte právě na ruce?

Recommended Posts

• Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jako zajímavost jsem četl, že Tudor ukončil prodej hodinek v USA v roce 2004 a teprve v roce 2013 ho zase oficiálně obnovil. Pokud vím Tudor se vyrábí ve stejném komplexu budov jako Rolex a všechny bu

Nezlob se fakt jsem byl koncem tydne asi jak rikas samonasrany a mel par piv, normalne jsem hodny typek, naper do me par dalsich mercedes volantovek mam moc rad stary piana.

Taky jsem si je nějak moc oblíbil ...   .   Hezkou a slunečnou neděli všem.

jen ty nejlepší. šel jsem na servis s bb58, takže jsem šel okouknout nová chrona, ale na mě jsou moc masivní. u těchto jsem hned věděl, že půjdou do nového domova. rozhodně jim prospěje je vzít na denní světlo. radost mám velikou :)

před 5 minutami, adamg napsal:

jen ty nejlepší. šel jsem na servis s bb58, takže jsem šel okouknout nová chrona, ale na mě jsou moc masivní. u těchto jsem hned věděl, že půjdou do nového domova. rozhodně jim prospěje je vzít na denní světlo. radost mám velikou :)

Vypadaj dobře, stříbrňáky. 👍

Co se přihodilo BB58, jestli se můžu zeptat?

před 12 minutami, MíraMíra napsal:

Co se přihodilo BB58, jestli se můžu zeptat?

díky, BB58 nosím nejvíce, vlastně téměř pořád a po dvou letech se začaly opožďovat, tak šly na kontrolu a regulaci. nic závažného :)

V 11. 5. 2021 v 18:15, tikzot napsal:

Staroušky subí

25AD93BF-E2F5-4024-885A-C26E9738D26C.jpeg

Ale im to sluší!

před 21 hodinami, adamg napsal:

IMG_5573.jpeg

super barevna kombinace, z toho pouzdra bych mel asi strach, musi to byt o dost mekci nez ocelovky

šrámy vytvářejí charakter :) spíše se obávám, jak zpatinují, tedy přijdou o ten pěkný a výrazný „lesk“ na denním světle. 

IMG_5566.jpeg

Edited by adamg

Tudor Fastrider Black Shield, keramika ...

Tudor.jpg

V 12. 5. 2021 v 18:08, adamg napsal:

díky, BB58 nosím nejvíce, vlastně téměř pořád a po dvou letech se začaly opožďovat, tak šly na kontrolu a regulaci. nic závažného :)

Tak to je v pohodě. Stříbrňáky fakt pěkný.

Brus pouzdra je vyloženě WOW, na patinu jsem hodně zvědavej, snad ti vydrží tak dlouho, aby nějaká vůbec začala.