Jump to content

Jaké Tudory máte právě na ruce?

ABCDE
 Share

Recommended Posts

Ty jo, to jsem rad. Ja jsem cekal negativni reakce. Zena mi rikala, ze to je jak kdyz prijela pout 😁. Tak me potesilo, ze nejsem sam. Diky. I kdyz kritiku prijimam vesmes v pohode a nemam potrebu obhajovat vehementne a uznavam nazory druhych, tak me stejne samozrejme vic potesi chvala nez kritika😉

Ty jo, to jsem rad. Ja jsem cekal negativni reakce. Zena mi rikala, ze to je jak kdyz prijela pout . Tak me potesilo, ze nejsem sam. Diky. I kdyz kritiku prijimam vesmes v pohode a nemam potrebu obhajovat vehementne a uznavam nazory druhych, tak me stejne samozrejme vic potesi chvala nez kritika
No tak ja ti jednu kritiku teda pridam... je to hrozny.. moc to nesedi, tluce se to.. kolotoc nevadi, kdyby to sedelo, ale tohle se tluce.. :-)

před 3 hodinami, petr_cha napsal:
před 21 hodinami, tommasini napsal:
Ty jo, to jsem rad. Ja jsem cekal negativni reakce. Zena mi rikala, ze to je jak kdyz prijela pout emoji16.png. Tak me potesilo, ze nejsem sam. Diky. I kdyz kritiku prijimam vesmes v pohode a nemam potrebu obhajovat vehementne a uznavam nazory druhych, tak me stejne samozrejme vic potesi chvala nez kritikaemoji6.png

No tak ja ti jednu kritiku teda pridam... je to hrozny.. moc to nesedi, tluce se to.. kolotoc nevadi, kdyby to sedelo, ale tohle se tluce.. 🙂

Takže pruhy ano, ale jiné barvy, myslíš? Nebo už pruhy bys nedával?

před 20 hodinami, Pilfour napsal:

První týden s Pelagosy a nemůžu se vynadívat :).

2021-05-16T13_17_17.jpg

2021-05-16T13_28_05.jpg

Jóóó, modrý Pelagosy! To je teprve ta pravá modrá. Ani málo ale taky ani moc. V matnym se na ni dobře kouká a dobře se fotí. Nepřehlídnutelná hodinová ručka a datumovka, která i díky tvaru ostatních indexů tolik nenarušuje symetrii. Inhouse strojovna uvnitř a titan okolo ní. A pro knihomoly pětiverší ve spodní polovině cifru :)

V 18. 5. 2021 v 20:51, prischera napsal:

Dneska prcky a bez barviček. Takový kontrast 😎

IMG_0625.jpg.054f2f6242e00deb614305aad9744d66.jpg

Sedí ti jak pr.del na hrnec. Já je mám  v "41, protože 21 v obvodu ruky prostě "36 nezvládá.  Super kousek na vše.

Dík, jsou to povedený hodinky ve všech velikostech. Na mých cca 17cm jsou 36 fajn. Dlouho jsem odolával, říkal jsem si že univerzálky neužiju, ale teď je mám fakt rád.