Přejít na obsah

Proč Grand Seiko?


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 271
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

Nic proti GS; kdyby umeli spravny rozmer s lumi, asi bych uz jedny mel, ale citace pod clankem:

Sponsored Posts are a form of advertising that allows sponsors to share useful news, messages, and offers to aBlogtoWatch readers in a way traditional display advertising is often not best suited to. All Sponsored Posts are subject to editorial guidelines with the intent that they offer readers useful news, promotions, or stories. The viewpoints and opinions expressed in Sponsored Posts are those of the advertiser and not necessarily those of aBlogtoWatch or its writers. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po roku...

Já si dodnes pamatuju, jak pí uč na ZŠ vysvětlovala, co je řečnická otázka - že na ni tazatel předem zná odpověď. Tak asi taková to byla otázka. :)

 

Já jsem zatím měl smůlu, že jsem se do žádných titanových GS nezamiloval. Tyhle možná nejsou marný, SBGA081 z webu:

Screen Shot 2017-01-23 at 08.18.02.png

Nam zemepisar jebal hlavou o tabulu, ked sme nevedeli vymenovat vsetky sovietske zvazove republiky. Koho uvidis odpovedat rychlo na kazdu otazku, ten chodil so mnou do skoly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...