Přejít na obsah

Proč Grand Seiko?


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

Ted uz to je Grand Seiko, kvuli takovym jako ty to museli rebrandovat

Víš jak to je. Neříkám, že ty prachy za to nedám někdy. Akorát zatím bojuju :) Stejně jako jsem si klepal na čelo když jsem platil za Moony s plastem místo safíru a nakonec jsem spokojen na výsost :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 271
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já to měl přesně jak píšeš .

První tady na foru byly moony, děsný balík mě tenkrát  stály, tuším 32. Doma si klepali na čelo všichni.

No a taky sem skončil tady se švabachem na cifru

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k těm diagramům, tohle je i s popisem, nikde jsem to volně nenašel, tak sorry, pokud otravuju se samozřejmou věcí:

attachicon.gifGSSDWT17_1.jpgattachicon.gifGSSDWT17_2.jpg

Mne stačilo už prvé nakopnutie :) Pri pozeraní mi nedošlo, že tam robia chronografy, aj keď to párkrát povedali a neskôr aj ukázali... Tak mi tam tá súčiastka bola cudzia.

 

Ale článkov a popisov nikdy nie je dosť, pokojne ich sem súkaj naďalej :smile_anim: Všetko škrečkujem.

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dobrý rachot... Vypadá to úžasně! Já jen neustále bojuju s tím, že dám takové prachy za něco, co má na sobě nápis Seiko.

Nic si z toho nerob, ja mam tento komplex tiez... Toyota si to vyriesila lexus brandom. Seiko to evidentne nepotrebuje a na zakomplexovanych malomestiakov typu tyaja co nevedia prekusnut napis seiko zvysoka prdia :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vies, najlepsie na tom je, ze mas Lexus a uplne kazdy vie, ze to vyraba Toyota.. :-)

ja sam mam toyotu takze lexus neriesim..:)

.

Ale ked vidim krasne precizne spracovane dychberuce hodinky....s napisom seiko, ktory vo mne iracionalne symbolizuje najlacnejsi ausus z mexikomarketu...no nedam to....to je na psychiatra, ja viem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sam mam toyotu takze lexus neriesim..:)

.

Ale ked vidim krasne precizne spracovane dychberuce hodinky....s napisom seiko, ktory vo mne iracionalne symbolizuje najlacnejsi ausus z mexikomarketu...no nedam to....to je na psychiatra, ja viem.

Seiko a ausus? To jsem nikde nezaslech. Levny jo, ale ausus ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seiko a ausus? To jsem nikde nezaslech. Levny jo, ale ausus ne.

Sak hovorim ze to je iracionalny pocit z detstva. Proste seiko je u mna lacna plastova kalkulacka so solarnym panelom co skoro ani neni vidno co ma na displey lebo sa nikdy poriadne nedobije. A premiove hodinky spickovej kvality, hodnoty, spracovania atd proste nemozu mat na sebe napisane seiko. Nemozu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...