Přejít na obsah

Po renovaci v Eltonu....


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 289
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

miguel Ty seš rekordman, co se týče délky příspěvku, aspoň u mě Než jsem to dočetl, sežral jsem 6 rohlíků a třicet deka gothaju. Supr příběh, pro tatínka jsi to dělal,seš frajer. A nezapomeň poslat foto, jaká byla tatínkova reakce. Doufám,že nebude mít oči vypadený z důlků :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klobouk dolu. Tolik prace a pritom takova blbost :) Me by osobne chybel charakteristicky brus pouzdra kolem skla. Kdyz uz to stalo tolik energie,casu a penez, melo to tam byt.

Mám to stejně, radši bych sehnal fakt pěkný, což není nereálné u tohoto modelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím že ano, tyto hodinky kus té "suché" technické identity ztratily. Ale jinak cítím, že kus jiné (větší) identity získaly - někdo s obtížemi setavil jedinečné hodinky, aby někomu blízkému udělaly radost. Doufám, že ten to ocení. A navíc to budou hodinky s příběhem - taky bych nějaké takové chtěl mít.

 

Edit: Oprava překlepu.

Upraveno uživatelem Mipa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo Mipa, tak je to správně, je to snaha pro kouzlo rodiny, duševní retro, takové příběhy sem patří a netřeba nad tím ohrnovat nos a hledat chyby v autenticitě. Ještě bych ocenil Daftru, co sežere ten gothaj se šesti,  chlape, tomu říkám výkon. :notworthy:   :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo Mipa, tak je to správně, je to snaha pro kouzlo rodiny, duševní retro, takové příběhy sem patří a netřeba nad tím ohrnovat nos a hledat chyby v autenticitě. Ještě bych ocenil Daftru, co sežere ten gothaj se šesti,  chlape, tomu říkám výkon. :notworthy:   :cheers:

:lol2: To víš, při čtení takovýho příspěvku vyhládne  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo Mipa, tak je to správně, je to snaha pro kouzlo rodiny, duševní retro, takové příběhy sem patří a netřeba nad tím ohrnovat nos a hledat chyby v autenticitě. Ještě bych ocenil Daftru, co sežere ten gothaj se šesti, chlape, tomu říkám výkon. :notworthy: :cheers:

Nikdo nos neohrnuje a nikdo nehledá chyby.jde pouze o vyjádření vlastního názoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Chtěl jsem požádat o názor zkušených Primkařů - snad jsem tady ve vlákně "po renovaci v Eltonu" správně, i když se netýká starých primek. Někde jsem zaregistroval, že původní Prim Orlík IIC měly normální korunku, tedy zatlačovací/vytahovací, nebo jak se tomu říká. Ale že prý s ní byl nějaký problém, a při reklamaci nebo opravě v Eltonu byly preventivně nahrazovány korunkou šroubovací. Je to pravda? Pokud ano, tak by mě zajímalo, jestli je v současné době nějaký rozdíl mezi hodnotou bazarového modelu IIC s normální korunkou a mezi IIC se šroubovací korunkou. A vlastně by mě zajímalo, jestli se z takových Orlíků s původní zatlačovací korunkou třeba nestane za nějaký čas třeba sběratelská záležitost. Moje otázka možná vypadá divně, ale po přečtení několika vláken např. o původních Diplomatech, Spartacích atd. a o drobnostech, které rozhodují o originalitě a ceně, mi to prostě vrtá v hlavě.

Upraveno uživatelem dykmore
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

renovace PS II a PS III z roku 2016. 

 

teď s odstupem koukám na některé částky jak tele na nová vrata  :eek:

Hodinkám jsem chtěl nechat punc "původnosti", proto jsou pouzdra v původním stavu. A taky jsem za ně nechtěl dát dalších x tisíc  :lol2:

 

Vše foceno mobilem

 

PS II před a ceník

 

PS II po:

 

post-19121-0-49308000-1577908800_thumb.jpeg

post-19121-0-72149600-1577908839_thumb.jpeg

 

PS III před a ceník

 

pan Krása, kal.pdf

 

PS III po:

 

post-19121-0-50454100-1577910592_thumb.jpeg

post-19121-0-31737000-1577910619_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Renovace Prim Traktor, rok 2016. Vyčištění původního strojku, nové nerez pouzdro, nové dynko s průhledem, nový číselník a ručičky, nová korunka. Cena něco málo přes 16k. Po několika měsících se mi vrátili hodinky s nakřivo vygravírovanými nápisy na spodku a ohnutou hodinovou ručičkou (poslední dvě fotky). Dynko jsem vyreklamoval, ale ručku mi uznat nechtěli. Po půl roce hádání se a posílání fotek jsem poslal předžalobní výzvu a do 15 minut omluva od předsedy představenstva. Hodinky jsem poslal opět do Eltonu na opravu - vše ok. Každopádně mi Elton ty hodinky tak znechutil, že jsem je musel prodat :( Renovace v Prim já prostě nemohu po mých zkušenostech doporučit.

 

post-38829-0-51236900-1577951307_thumb.jpg

post-38829-0-14019100-1577951316_thumb.jpg

post-38829-0-80304000-1577951340_thumb.jpg

post-38829-0-18224900-1577951345_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...