Přejít na obsah

Po renovaci v Eltonu....


Doporučené příspěvky

 

Jako že z fabriky vyleze nápis 15 RUBÍNU?

Já tam ten kroužek vidím... akorát se zatoulal až mezi slova RUBÍNU a OCEL :D

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 289
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já tam ten kroužek vidím... akorát se zatoulal až mezi slova RUBÍNU a OCEL :D

 

no vidíš, toto jsem chtěl taky reklamovat, ale zapomněl jsem na to  :frusty: ...asi jsem byl už tak moc rozčílenej s ostatníma reklamacema. Ten puntík měl být plný a ne jakože kroužek.

 

Pardón, to už fakt rejpu, sranda. Už nejsem skoro ani naštvanej.

 

Taky by mě zajímalo, zda jsou nějaké úspěšné renovace z roku 2019. Nemá někdo fotky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkušenost: ceny vysoké, komunikace v pohodě, výsledek super. Celkově jsem dostal, co jsem chtěl a jsem spokojený. Sporty Igen vypadají fantasticky, Sporty 2 mám po dědečkovi, nikdy se mi zase tolik nelíbily, ale s tím matným ocelovým pouzdrem vypadají fakt dobře. Akorát ta plastová luneta je taková laciná, ale to halt odpovídá době vzniku.

 

post-210-0-62950200-1579077703_thumb.jpg

post-210-0-84003000-1579077711_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Prosím pěkne, je tu někdo, kdo si nechával v Eltonu v nedávne době nechávat něco renovovat ? Zajímala by mě nynější doba renovací a hlavně kvalita. Před pár lety jsem si tam nechal udělat Igeny a já blbec jsem je za levno prodal. No a asi bych je chtěl znova. A byl bych rád kdyby byly nyní bez reklamací :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

tojo, to by byl zajímavý artikl, to by frčelo, tyto Primky mi jako jedny z mála připadají opravdu jako "krok do světa skutečných hodinek". Do toho bych šel, i tak, že bych něco u sebe vybrakoval a poslal jen strojek nebo nový strojek. To by měli v EltonJohnu dobrý frmol a výdělek.

Takže třeba je to trkne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...