Přejít na obsah

Po renovaci v Eltonu....


Doporučené příspěvky

Tady tyhle. Bohužel ocelová pouzdra na ně nedělají, tak se budu muset spokojit jen s "oživením" stávajícího.
Kdyby někdo věděl o tomto modelu v NOS stavu, nebo třeba jen o samotném pouzdře, tak vřele uvítám tip.
 
cc0bfbd1e32222af81bc7183314ab475.thumb.jpg.4aff4b781e0306116b39eb0ea2a87f70.jpg

Taky vam prijde, ze ten pilot z reklamy ma na ruce uplne jiny hodinky?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 289
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ten reklamní plakát s tim pilotem jsem viděl tolikrát a vždy jsem předpokládal, že má na ruce Primky.Nikdy jsem to nekontroloval. Asi jsem důvěřivý člověk. Dělal jsem reklamní fotografii dlouhá léta a tudíž mě nenapadlo že to může být i jinak.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mám to, Elton před renovací, napadlo mi dát do nerezu konečně vysloužilé Traktory. I napsal jsem tedy dotaz do Eltonu pro orientační cenu, tedy odhad. Dle místních hodnot jsem to čekal hodně +vysoko, ale co..... Bude z toho taková památka do šuplíku. :)

A tady je zasejc hned konec příběhu, pracovnice pro styk s veřejností, tedy s klienty, mi raz dva sdělila, že na Traktory už nemají žádné  díly, tudíž nic takového nedělají a sorry vole error.  Ani to do dílny nevezmou, Uff, prostě Elton, zákazník ať se jde klouzat. 🤸‍♀️:smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, eloga napsal:

A mám to, Elton před renovací, napadlo mi dát do nerezu konečně vysloužilé Traktory. I napsal jsem tedy dotaz do Eltonu pro orientační cenu, tedy odhad. Dle místních hodnot jsem to čekal hodně +vysoko, ale co..... Bude z toho taková památka do šuplíku. :)

A tady je zasejc hned konec příběhu, pracovnice pro styk s veřejností, tedy s klienty, mi raz dva sdělila, že na Traktory už nemají žádné  díly, tudíž nic takového nedělají a sorry vole error.  Ani to do dílny nevezmou, Uff, prostě Elton, zákazník ať se jde klouzat. 🤸‍♀️:smoke:

No myslím, že kdybys obdobnej požadavek vznesl na jakoukoliv jinou hodinářskou firmu a jejich hodinky, tak nedopadneš jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, já vím, ale takhle pregnantně překopírované jsem to neviděl tady. Myslím, že tahle hláška sem patří.

Za mne je to spíše důvod k zamyšlení, jak rychle vysychá materiálová základna Eltonu, a nastává úvaha, kolik starých součástek dnes využívají ty "úplně nově vyvinuté" Eltoní strojky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Bert napsal:

Jo, já vím, ale takhle pregnantně překopírované jsem to neviděl tady. Myslím, že tahle hláška sem patří.

Za mne je to spíše důvod k zamyšlení, jak rychle vysychá materiálová základna Eltonu, a nastává úvaha, kolik starých součástek dnes využívají ty "úplně nově vyvinuté" Eltoní strojky.

Žádné staré součástky do nových strojků necpeme. Kdo ti nakukal takový blábol?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...