Přejít na obsah

Po renovaci v Eltonu....


Doporučené příspěvky

V pohodě, přímo u zdroje je zajímavá informace. To už můžete věřit i uklízečce, ale vážně. Klidně se zeptejte až zas fabriku navštívíte, ono stačí být pozorný, ty stroje tam nejsou jen kvůli prohlídce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 289
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 25 minutami, Bert napsal:

@zekon7302

Hele, mně to stejně nedá. Takže současný Elton pro cal. 94 vyrábí (mimo jiné):

Natahovací kolo

Západkové kolo

Perovník

?

Ano, kromě všech kamenů, péra, těsnění a skla, vyrábíme vše. Vlásek máme jako polotovar od Precision. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, zajímavá diskuse, díky pánové, ještě se k tomu vrátím, času je dost.

 

bohuš76

s tím přehozením, snad ani ne, ale ciferník je bída, to jsem měl na mysli v první řadě, strojek je gut, to mi dělal před půlrokem jeronimo. Takže celková věc je asi stále otevřená. Dík za info.

:notworthy:

 

Upraveno uživatelem eloga
ed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 1. 2022 v 20:58, bohus76 napsal:

Už i pouhé "přehození" do nerez pouzdra je problém ?  

 

Nemyslíš to tak,  jakože víš nebo znáš nějaké řešení? Hlavně to nerez pouzdro? dÍky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 1. 2022 v 21:02, eloga napsal:

hm, zajímavá diskuse, díky pánové, ještě se k tomu vrátím, času je dost.

 

bohuš76

s tím přehozením, snad ani ne, ale ciferník je bída, to jsem měl na mysli v první řadě, strojek je gut, to mi dělal před půlrokem jeronimo. Takže celková věc je asi stále otevřená. Dík za info.

:notworthy:

 

No jo, vzpomeňte, co zpival Ivan Mládek : Pragovka Baby nejsou a nebudou, 50 let nepřišly a už nepřijdou... Nemám na vás náladu, nemáte- li na Ladu, nezdržujte práci naší Mototechny! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 11. 2021 v 15:23, Valderek napsal:

Takže se toho moc nezměnilo. A chcou platit předem, nevíš ? Dříve chtěli 50 %. 

Aktuální informace k renovacím: Doba dodání cca 4 měsíce a 100% zálohová faktura.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednou z Mototechny - Upozornění! 
Nerenovujeme modely kal.50, 52, 55, 80 a QUARTZ kal.100, 200, 210.

K tomu dovětek s humorem ze silnice.- Takže nerenovují nic, tedy hlavně ne Tudory, Sedany, Spartaky, první Oktávie a potom také ne Favority, Felicie ani Fabie z prvních sérií v roce 2000 až 2010. Tak si to moc nemalujte, snad ještě tak 1000 malých bolestí z roku 66/68, a  z embéčka odvozené mr*ky/je*ky-  100/105/120/130. Víc to nemá smysl vypisovat.

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. 💥🤸‍♀️

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, eloga napsal:

Ještě jednou z Mototechny - Upozornění! 
Nerenovujeme modely kal.50, 52, 55, 80 a QUARTZ kal.100, 200, 210.

K tomu dovětek s humorem ze silnice.- Takže nerenovují nic, tedy hlavně ne Tudory, Sedany, Spartaky, první Oktávie a potom také ne Favority, Felicie ani Fabie z prvních sérií v roce 2000 až 2010. Tak si to moc nemalujte, snad ještě tak 1000 malých bolestí z roku 66/68, a  z embéčka odvozené mr*ky/je*ky-  100/105/120/130. Víc to nemá smysl vypisovat.

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. 💥🤸‍♀️

 

 

Ty musíš být jinak hodně nešťastný člověk. Zbytečně vypisovat proč, stejná skrytá negace, jako u tvoji Mototechny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tady psal, ale asi je třeba se opakovat. Výrobou kol se cal.50 nezachrání, nejsou na ty strojky další komponenty, jako vlásek nebo péro.  Muselo by se to zadat do výroby k dodavatelům,  to asi zadarmo nebude, a víme, že to žádný zákazník nebude ochoten pak zaplatit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak vidíš,  já jsem nic takového co výše popisuješ ani nepsal ani neuváděl. Šlo mi pouze o nerez pouzdro v první řadě. Můj strojek je v pořádku a jelikož je to Traktor z rodiny, ani bych tam dovnitř žádnou novovýrobu nechtěl. Ale když už to nejde v Eltonu, tak je tu na foru dost lidí na to, s kým se poradit a jak se s tím případně vypořádat.

K té Mototechně, to jsem jsem nezatáhnul  já, ale když je to tu, tak ta stará Mototechna velmi dobře koresponduje s dnešním Eltonem, tudíž ten příměr mi přijde docela trefný. Z některých informací nebo zvěstí z NmnM je možné si už dělat jen prču, tak si z toho nic nedělej, v Mototechně to bylo ještě horší.

 

 

 

 

 

Upraveno uživatelem eloga
ed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, eloga napsal:

No tak vidíš,  já jsem nic takového co výše popisuješ ani nepsal ani neuváděl. Šlo mi pouze o nerez pouzdro v první řadě. Můj strojek je v pořádku a jelikož je to Traktor z rodiny, ani bych tam dovnitř žádnou novovýrobu nechtěl. Ale když už to nejde v Eltonu, tak je tu na foru dost lidí na to, s kým se poradit a jak se s tím případně vypořádat.

K té Mototechně, to jsem jsem nezatáhnul  já, ale když je to tu, tak ta stará Mototechna velmi dobře koresponduje s dnešním Eltonem, tudíž ten příměr mi přijde docela trefný. Z některých informací nebo zvěstí z NmnM je možné si už dělat jen prču, tak si z toho nic nedělej, v Mototechně to bylo ještě horší.

 

 

 

 

 

No, můžu tě ujisti, že jsi vedle. Pracuji v Eltonu už třetím rokem, taky jsem byl dřív skeptický. Ale než něco plácnout, tak je lepší poznat problematiku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, eloga napsal:

Dobrý manta, ale to není humor, já jsem nad věcí, ale na Zekonovi je vidět,  že je zaměstnanec a kope za Elton co to dá.  To je vše pánové, klaním se a odcházím z toho vlákna. :notworthy: 

Šel jsem do Eltonu, protože můj pohled na tu fabriku byl podobný jako tvůj. Jenže já se držím objektivity, a když chci odpovědi, tak se ptám, a pokud chci vědět víc, tak jdu ještě dál.  Ty jsi nad věcí na základě domněnek, já ale vím, a to je rozdíl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...