Přejít na obsah

Po renovaci v Eltonu....


Doporučené příspěvky

Už se na to vykašlete..pro hodináře jsou stěžejky za 20 levné a pro zákazníka za 50 drahé:)..jasně, 20 ani 50 nejsou žádné prachy, ale jde o princip, což? Zvláště, když všichni vědí, za kolik je nákupka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 289
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Viam, že tento tovar tu nie je poulárny. Je to typ od hodinára, mám to pre vlastnú potrebu a funguje to.

Akorát musíš počítat, že každá desátá stěžejka je v prdeli a musíš si dávat majzla abys při nasazování nepřišel třeba o oko. :D Jinak se to pořád vyplatí.

post-17158-0-02346900-1577983645_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmizík napsal: 

No ty píčo. Ty máš slovník jak z padesátek. Kdo my? Jakože proletáři, nebo dokonce lid? Kdo sou ty Zmizíkové? Jakože buržousti, kulakové a podobná verbež? Hele, když usínáš, neslyšíš v hlavě Hlasy Revoluce? 

A jinak:  V tom příspěvku sem reagoval na skalise. Fakt nemůžu za to, že ses v tom mým příspěvku našel. Kdybys chtěl něco zadáčo, napiš SZ a já ti něco přinesu. Abych teda aspoň něco přines.

 

Pěkně jsem toho Zmizíka vytočil. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmizík napsal: 

No ty píčo. Ty máš slovník jak z padesátek. Kdo my? Jakože proletáři, nebo dokonce lid? Kdo sou ty Zmizíkové? Jakože buržousti, kulakové a podobná verbež? Hele, když usínáš, neslyšíš v hlavě Hlasy Revoluce? 

A jinak:  V tom příspěvku sem reagoval na skalise. Fakt nemůžu za to, že ses v tom mým příspěvku našel. Kdybys chtěl něco zadáčo, napiš SZ a já ti něco přinesu. Abych teda aspoň něco přines.

 

Pěkně jsem toho Zmizíka vytočil. :D

Já sem úplně bledej vzteky.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A přehlíd jsem že stěžejku máš za 50 ty na dílně, tak jen doplňuji :cheers: bylo to myšleno jako povzdech nad brekem že to je děsně drahý a proč to není v ceně atd..

K řemínku nebo samostatně je za 50, pokud jí dávám do běžného servisu tak jí neřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kristian.nov se tady ptal:

 

 

Neřeště hovna, pardon, stěžejky... 

Má někdo kompletní renovaci z poslední doby?

Mě vždycky odradila ta tragická komunikace, zlepšilo se to?

 

Tenhle dotaz tady ve víru flame okolo stěžejek zapadl.

Mohu za sebe říci, že komunikace k renovaci Prim Sport 1 do nerezu byla místy vzájemně nepochopena (hlavně ve věci barev) ale přečkal jsem to. Výsledek viz obr. dole, a jsem spokojen - čekací doba 6 měsíců při dodání jen strojku.

Původně byly hodinky dodány s otočným kroužkem černým, jak jsem si přál, a pak jsem si přiobjednal komplet kroužek (i s pružinkou) bílý na výměnu podle nálady. Dodání také za 6 měsíců nesmontovaný v rozsypu i když jsem jasně chtěl zkompletovaný abych nepoškodil při amatérské montáži plastovou vložku otočného kroužku. Tolik moje zkušenosti - tedy komunikace nic moc, ale vydržel jsem. Ceny se zvyšují.

post-19465-0-99987200-1577988030_thumb.jpg

post-19465-0-99823800-1577988049_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky by mě zajímalo, jak se zlepšila/zhoršila kvalita renovací. V roce 2016 jsem si nechával kompletně renovovat PS1 a nebyl jsem teda vůbec spokojený. Když pominu, že to trvalo hodně dlouho, tak jak přišly, měly nakřivo datumový věnec. Nechal jsem ho tedy vyměnit. Dále se začal zpožďovat strojek v řádu hodin za den. Znovu jsem tedy reklamoval. Vše jsem vychytal a pak levně prodal. Teď mě to akorát se*re, protože jsou to krásné hodinky a zase bych je chtěl. Proto tedy má otázka. Jak to vypadá v Eltonu v poslední době.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...