Jump to content

2 x smola so Seiko SKX009K2 :(

jofoolso
 Share

Recommended Posts

Jupiiiii ! Hodinky dnes prisli a su bez chybycky na ciferniku konecne. DPH bolo 20% z ceny a clo bolo 80 centov :) Uz som im aj nahodil blue nato strip, ktory som si dopredu objednal, a vyzeraju presne ako chcem. Pripajam aj fotku a idem sa z nich vytesovat. Dakujem za rady ohladne zahranicnych web shopoch, to bola zjavne ta spravna cesta.  :clap:

btw, luneta je na fotke posunuta trosku, uz som ju vyrovnal na presnych 12, nech licuje.

post-39818-0-72248500-1438598682_thumb.jpg

• Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cez CreationWatches.Com. Cena 163 eur (+ DPH a clo na Slovensku 33,56 eur). Cize dokopy 196,56 eur. Objednal som si tie K2, co maju kovovy remienok, ale ten som odlozil bokom. Maju aj s gumennym K1, ktore vyjdu este lacnejsie. Kovovy som ale chcel pre pripadnu prilezitost do buducna, ked sa bude viac hodit. Minulu stredu objednane, dnes doobeda uz u mna. 

• 3 weeks later...

Ahojte,

chcem sa len podelit so smolou ktoru mam pri kupovani Seiko SKX009K2, ktore sa mi velmi zapacili. Objednal som si ich cez jeden slovensky inet shop a ked mi prisli, zistil som, ze na ciferniku je biela bodka kde nema byt, niekde nad 27 minutou (bohuzial fotku uz nemam).

Tak som ich poslal nas5 na reklamaciu a z inet shopu mi poslali druhe. Tie dosli nielen s bodkou nad minutou 28 pre zmenu :) ale aj s nejakou ryhou na skle (vyzera akoby bola zospodu, tazko definovat).

Vid foto.

attachicon.gifIMG_0964.JPG

Dohodli sme sa, ze im ich vratim a poslu mi na ucet peniaze.

Cele toto rosambo s objednavanim, reklamaciou atd mi zabralo skoro mesiac.

Nemam uz odvahu a ani chut kupovat hodinky cez inet shop a tak som hladal, ci ich nema nejaka kamenna predajna, ale zatial nie som uspesny ani na Slovensku, ani vo Viedni.. viete mi niekto poradit kde ich kupit v nejakom kamennom obchode napr. v CR, alebo mam dalej skusat inet shopy a dufat ze na 10-ty krat dojdu aj nejake bez vad.. ;)

Promiň, ale mám pocit, že se tu dělá mnoho povyku pro nic. Měl jsem u svých chronografů z USA stejný problém. Zašel jsem tedy do Altra a na počkání mi smítko z ciferníku hodinář vysál specialním podtlakovým vysavačem. Cena opravy 100 Kč. Takže jestli jsi kvůli tomu objednával nové hodinyk, tak asi děláš něco špatně.

• 2 weeks later...

V 18ti jsem kupoval Pulsary bez jakýchkoliv zkušeností a taky v nich bylo svinstvo. A už je tomu 10 let a stále tam je. Jinak připojuju se k doporučení nákupu z Asie. Dvoje hodinky jsem bral ze skywatches a prvotřídní kvalita. K nám snad posílaj aušusy nebo co.