Přejít na obsah

Breitling - TRANSOCEAN CHRONOGRAPH


Dux

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny chronaře,

prosím vás o radu. Chci si udělat radost ke kulatinám a vybral jsem si místo aktuálních Omega Double Eagle tyto parádní hodinky. Maloobchodní cena je 220 tis což se mi moc dávat nechce tak jsem se díval různě po ebay.com a chrono24.com a objevil jsem dva zajímavé inzeráty s cenou a cca 35% nižší. 

 

http://win.listeragent.com/prodotto_sito_lnx.asp?id=28018

a

https://www.chrono24.cz/breitling/--transocean-chronograph--id3305479.htm?countryIds=IT&dosearch=true&maxAgeInDays=0&query=Breitling+Transocean&resultview=list&searchexplain=true&sortorder=1&watchTypes=U&dosearch=true&urlSubpath=/search/index.htm

 

oba inzeráty jsou v Itálii. První je ebay (ale obchodník vypadá velice solidně, má kvalitní www a je možné vyzvednout hodinky osobně v kanceláři po domluvě. Druhý je přímo hodinářství také v Itálii s dle mého dobrou reputací na chrono24.com.

 

Mám strach z jediného, aby to nebyly fejky. Nemáte někdo podobné zkušenosti, případně radu jak takového nákupu postupovat?

 

moc děkuji za každou reakci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajel bych si tam a fejku se nebal. I kdyby to nebylo primo hodinarstvi a sedely by papiry, vzhledem k pruhlednynu dynku a inhouse chronu je fejk vicemene vyloucen.

A pak se pochlub, jsou paradni..

 

Ještě obrázek

omlouvám se nedaří se mi vložit obrázek.. tak aspoň odkaz... (ocelový pásek, býlí ciferník)

 

https://www.breitling.com/en/models/transocean/transocean-chronograph/

Upraveno uživatelem Dux
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ušetříš oproti CZ AD takové peníze, určitě bych tam jel osobně, ostatně už jsem to také několikrát udělal - je to pro klid duše a navíc hodinky už tím získávají příběh. 150.000,-Kč je pěkná cena na TransOceany, oproti 210.000,-Kč u nás. Hodinky jsou opravdu moc pěkně zpracovány a perfektně sedí na ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajel bych si tam a fejku se nebal. I kdyby to nebylo primo hodinarstvi a sedely by papiry, vzhledem k pruhlednynu dynku a inhouse chronu je fejk vicemene vyloucen.

A pak se pochlub, jsou paradni..

promin za otázku z neznalosti ale co se myslí inhouse chrono? :) 

Takže tím že to má sklíčko na vnitřní straně tak je menší pravděpodobnost kopie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... je dost nepravdepodobny, ze by clovek nepoznal fejk.

Nestraš ho, ten Ital vypadá prověřeně. Navíc dnes je standardem, že k hodinkám dostaneš digitální kartu, jako mezinárodní záruku. A to si myslím, že by fejkař nedal. Navíc, ten Ital vypadá dle Chrono24 dost solidně, má kladná hodnocení a myslím, že by si to nedovolil. Nu a v neposlední řadě TransOcean není model, který by se fejkoval, jak na běžícím pásu.

 

Myslím, že můžeš být v klidu a udělat si hezký výlet do Itálie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

U LISTER AGENTa jsem kupoval Seawolfy. Je to už pár roků zpátky, ale ani dnes bych se toho nebál.

A jak nakup probihal? Jel jsi do Italie nebo ti je poslali postou? Vypada to podle www ze si dost zakladaji na povesti tak verim ze to bude vse ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Koupil jsem je v Itálii od prodejce www.listeragent.com. Nenašel jsem odvahu tam poslat peníze jen tak (i přes 100% pozitivní hodnocení na ebay a historii na chrnono24) tak jsem poslal kamaráda který má zrovna náhodou dům kousek od kanceláře prodejce. Domluvil si s ním schůzku, hodinky mu předvedl. Po prohlídce jsem odeslal peníze prodejci (bylo pondělí odpoledne), na základě potvrzení o odeslání peněz aktivoval elektronickou mezinárodní záruku a ve čtvrtek jsem měl hodinky přes DHL express na adrese v ČR. Takže nákup absolutně bez problému s úsporou oproti ČR nějakých 35%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...