Přejít na obsah

Jettero


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

Bohužel, tototo člena Fóra nemůžu doporučit. Lhaní a nedodržené sliby.

Prodávaná věc - iPhone 7 256GB neodpovídal popisu. Inzerát budil dojem, že se jedná o nový kousek jen pár dnů vyzkoušený. Podle dodané faktury je jasné, že se jedná o bazarový kus koupený u kontroverzní firmy z Č.Těšína, která zásadně nekomunikuje se zákazníky a obchoduje s použitým zbožím z Polska. 

Přes popis v inzerátu, který tvrdil, že se jedná o zcela nový, používaný jen pár dnů, bez krabičky s origo příslušenstvím atd, důvod prodeje "jsem zvyklý na iPhone Plus, tenhle je malý", jsem dostal zjevně jetý iPhone se starým zažloutlým kabelem používaným mnoho měsíců. 

Prodejce mi dále sliboval dodatečně dodat redukci na sluchátkový jack. Ten mi přes několikeré sliby ani po 2 týdnech (koupen 30.11.) nedodal. 

Záruka na telefon je taky nejistá, špíše tedy žádná.

V současné době nereaguje na sz. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Až teď jsem si všiml tohohle negativního komentáře.

 

iPhone opravdu nebyl bazarový (zakoupen u společnosti ralen.cz jako nový). Telefon byl opravdu pár dní používaný a to, že jsem při odesílání přibalil můj starý kabel místo toho nového jsem si bohužel nevšiml (nakonec jsem poslal kabel úplně nový zakoupený speciálně pro kupujícího)

 

Pánovi jsem IHNED nabídl vrácení peněz a na to mi odpověděl: Tomáši, neřeš to, jen mi pošli co jsi slíbil. Tzn. peníze na účet a redukci K sluchátkům. Tím budu považovat věc za vyřízenou.

 

Také jsem kupujícímu zasílal částku 899 korun zpět na účet kvůli tomu, že nechtěl původní sluchátka, která byla 2x použita.

 

Redukce byla zaslána a po nevyzvednutí byla vrácena zpět a znovu odeslána. Za to že ji kupující nevyzvedl opravdu nemohu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • Po roku...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Obchod nehodinkového charakteru. Jettero jako prodávající. Vše proběhlo v nejlepším pořádku. Děkuji a doporučuji.

Odesláno pomocí tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...