Přejít na obsah

Změna povolání o 180°


Paulio

Doporučené příspěvky

Když jsem zahlédl téma o krupiérech, tak mi to nedá. Změnil jste někdo povolání o 180°? Něco jako: dříve strojní konstruktér a dnes starožitník... Docela by mě zajímalo, jak jste se s tím vnitřně prali, jak dlouho jste se odhodlávali atd. Přecijen není standa opustit obor (kde něco víte, kde již máte nějaké postavení, kde se umíte pohybovat) a jít relativně do neznáma, začít od nuly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 103
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No já kdybych věděl, jak na klavce napsat " ° ", tak su taky šťastné jaxviňa, ale vlákno bych kvůli tomu snad ani nezakládal, bo .... no nic rači.

Ale teda k témě, sem se dřív normálně po°srával do plen, vnitře sem se teda pral, bo je to děsně pohodlný neřešit haj°zlík a hnetka si ulevit do kaťat, ale nějak prej se to nenosí, bnebo nesit nedá? nevim, už si nevzpomínám, tak sem s tím o 180° otočil a přestal a neska normálně na mísu.

No co Ti budu...jednoduchý to nebylo, ale byla to výzva a bla bla bla, ale víš jak bez podpory rodiny a trochu toho štěstíčka a tak bych to nezvlád, hlavně teda láska a přátelství. No a mít se všichni rádi, to je taky důležitý! ju? hlavně sluníčko, pupíčku!

 

tak teď už to víš, tak to prosím tě, zamkni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já kdybych věděl, jak na klavce napsat " ° ", tak su taky šťastné jaxviňa, ale vlákno bych kvůli tomu snad ani nezakládal, bo .... no nic rači.

Ale teda k témě, sem se dřív normálně po°srával do plen, vnitře sem se teda pral, bo je to děsně pohodlný neřešit haj°zlík a hnetka si ulevit do kaťat, ale nějak prej se to nenosí, bnebo nesit nedá? nevim, už si nevzpomínám, tak sem s tím o 180° otočil a přestal a neska normálně na mísu.

No co Ti budu...jednoduchý to nebylo, ale byla to výzva a bla bla bla, ale víš jak bez podpory rodiny a trochu toho štěstíčka a tak bych to nezvlád, hlavně teda láska a přátelství. No a mít se všichni rádi, to je taky důležitý! ju? hlavně sluníčko, pup..ku!

 

tak teď už to víš, tak to prosím tě, zamkni

Ty už jsi takhle po ránu bumbal? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže když budu postupovat podle popisu u profilu tak zde diskutují
začátečník, kterému dává rozhřešení strašně zlý a krutý labilní antikrist,

tomu oponuje flambovanej banán a situaci klidní otazník.

 

Jste mě pobavili takhle po ránu :D

 

 

ach ano, než jsem stačil dopsat, objevil se PAN Zmizík, alias princ Chronoslav.
Jednou bych chtěl být jako on :cheers:

Upraveno uživatelem tommas4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen krátce, páč mám kocku.

Živil jsem se jako lodník na nákl. lodích na moři...pak mi ruplo v kouli, a 20 let jsem se živil gastrem ( číšník, barman, provozní...).....no, a ted'mi ruplo zase, ale zatím ani netuším, co to bude tedˇ za práci.

 

 

4 Zmizík: tak napiš Ježíškovi... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

ja sa casto zavistlivo pozeram na krasne auta, hodinky a drahe dovolenky niektorych jedincov ( a tie uzasne zeny!) a vzdy si tak poviem, ze co asi robia, ze PRECO to ja nemam a asi co by som mal zmenit o 360 stupnov - ale zial som do vsetkeho uplne lavy a okrem toho, cim sa zivim, ma nic ine nenapada.... 

takze aj by som, ale.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže když budu postupovat podle popisu u profilu tak zde diskutují

začátečník, kterému dává rozhřešení strašně zlý a krutý labilní antikrist,

tomu oponuje flambovanej banán a situaci klidní otazník.

 

Jste mě pobavili takhle po ránu :D

 

 

ach ano, než jsem stačil dopsat, objevil se PAN Zmizík, alias princ Chronoslav.

Jednou bych chtěl být jako on  :cheers:

Flambovanej banán!!!

https://www.youtube.com/watch?v=CV2ibl91Pso

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

To by byla rachota tak na 14 dní.....pak bych někoho zabil. -_-

Hm tak to by ses na to hodil ;) ti autobusaci jezdi jak prasata a jeste jsou labilni,v praze teda. U kazde cervene si pulka autobudu rozbije hubu a to uz tam sviti 5 minut, ale proc nezacit brzdit az deset metru pred.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...