Přejít na obsah

Christopher Ward C9 5 Day Small-Seconds


Kluk jako buk

Doporučené příspěvky

Kam s tím? Sekce pro ostrovní značky tu není a do švýcarský se to úplně nehodí.

 

Podle mě zatraceně povedená novinka a potenciální vážná konkurence pro Nomos. Umístění datumovky a font písma trefili soudruzi z UK myslim naprosto přesně. Průhled na strojek působí sice kapku neučesaně, ale jinak velice pěkně.

  • 40mm pouzdro
  • mimostředná vteřinovka
  • antireflexní safír na obou stranách
  • inhouse kalibr s rezervou chodu 120 h
  • COSC

Příště by mohla přijít verze bez datumu, ale za to s ukazatelem rezervy nátahu. :)

 

jHmIEOj.jpg

 

2a9D3qb.jpg

 

více fotek zde

 

odkaz na stránky výrobce

 

Pomalu se začínám vžívat do role neoficiálního ambasadora Chr. Ward na chronomagu, ale nemůžu si pomoct, je mi tahle značka čím dál tím sympatičtější. :D

 

Co na to říkáte?

Upraveno uživatelem Kluk jako buk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda, mě se líbí.

Líbí se mi i to, že nedávno tady proběhly podobné hodinky s Myiotou a byla to pro všechny prachsprostá kopie Nomosu :-) a pak se v podstatě stejný vzhled objeví s in-house strojkem a je všechno jinak.  :furious:  :furious:  :furious:  Upálit, upálit....

 

Tohle není příspěvek pro bouřlivou diskuzi. Nic se nemění na tom, že takovýto vzhled se neokouká, in-house s parádní rezervou je super a pro mě konečně nositelný rozměr. Ne ty maličké Nomosy a Stowy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda, mě se líbí.

Líbí se mi i to, že nedávno tady proběhly podobné hodinky s Myiotou a byla to pro všechny prachsprostá kopie Nomosu :-) a pak se v podstatě stejný vzhled objeví s in-house strojkem a je všechno jinak.  :furious:  :furious:  :furious:  Upálit, upálit....

Tohle je spíš do marine stylu, kopii v tom nevidím.

 

EDIT: potažmo, Nomos v tom vůbec nevidím.

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mne super, jak velikost, tak i rezerva. Dale je pekna velikost toho pruhledu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzadu měla být rezerva chodu. 120h bez této komplikace je těžko použitelné. Jo a datum mělo být na 6h.

By tam toho na té šesté hodině mohlo být krom vteřinovky a datumu ještě víc :-) Třeba třetí a dvanáctá hodina :-) Promiň, musel jsem, to mě pobavilo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chválím In-house, ale....

chlapi kudla :-) najděte deset rozdílů:

Dobre,je to reminescence namorniho chronometru,na tu patent nikdo nema,stejne jako na B-uhr(A i B muster).Jen to nedela kazdej jouda,no.Mozna by si to mohl narokovat Wempe,ale i to asi dost tezko.... Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre,je to reminescence namorniho chronometru,na tu patent nikdo nema,stejne jako na B-uhr(A i B muster).Jen to nedela kazdej jouda,no.

Tomu všemu já rozumím, jen poukazuji na tu ochotu ten vzhled vzít za své, když je to v cenové třídě nad 1000 USD a považovat to za neuctivou kopii když to stojí 450USD... Nic víc. Není to ve zlém a nechci se přít, jan mi to pak k těm menším výrobcům co nemaj na to aby tam cpali in-house strojky a daj tam Myiotu, která je dle mého v různých provedeních taky kvalitní, neuctivé. Ale to je jedno, nebylo to rýpnutí, jen povzdech :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sborez: najdi deset rozdílů zde

A to jako má být argument proti nebo pro? Archimede atd, těch pokusů napodobit vzhled, který je tak nějak příkladný pro Nomos a Stowu je vícero. Některé podařené, některé ne. Rodina je mimochodem strašná, cpou tam levný čínský šroty a taky tomu odpovídá cena. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...