Přejít na obsah

Modré potápky/univerzály do 25000 Kč/900 Eur


Doporučené příspěvky

Když univerzály, tak co Zlatoust ? :)

Peto, to je hnus!!:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 101
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Rado D-star mají nádherný lesklý cifr s plastickými lumi indexy(delší výdrž než Omega) a kotvička nad nápisem RADO se při pohybech ruky otáčí. Vedle s nimi nešlápneš. Jen by to chtělo mít štěstí, aby se objevily v prodejním vlákně. Mám je v černé, ale stejně nosím z 97% seamastery. Bondovky jsou absolutně univerzální. Na dovolenou, do práce, na doma..... Nemusíš je sundat z ruky, hlavně se ti je nechce sundávat.

LHC mi v něčem nesedí, zatím jsem nepřišel na to v čem. Viděl jsem je párkrát naživo, ale nikdy nenosil. Dají se nejsnadněji sehnat z druhé ruky hluboce pod 20k.

Certina nemám názor.

 

Za mě bondovky, ale bez vlnek. Došetřit se vyplatí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Už jsem tu. :D

 

Pokud nový - Chr. Ward mají bezkonkurenční zpracování a ta modrá bude určitě vypadat výborně. Velký leštěnky.

 

Trochu dražší LHC nebo jetý Aquisy jsou taky vždycky možnost. Glycine mají těch modelů víc a možná by šel objednat i nějakej extrabuřt, ale jinak je docela škoda, že nemaj žádný vyloženě modrý Combat Suby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a hrome, proč já jen ty BP nezařadil do výběru hned... :) keramické bondovky jsou samozřejmě parádní, u nich bych ale stejně oželel modrou a šel do antracitových (díky Prischero :)), nicméně jak už bylo řečeno, rozpočet šponovat nechci... vždycky rozhoduje ruční zkouška, jen je potřeba ujasnit kandidáty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

ještě mě napadl dotaz - nevíte pánové, jak je to s hmotností prozatímních kandidátů (LHC, Rado, Oris)? mé aktuální Certiny mají cca 160 g a je to tak akorát, takže bych nerad tížil ruku více než 200 g...

IMHO LHC I Rado jsou tuty do 200, ten Oris bude asi nejtezsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prikláňam sa k Oris aquis (samozreime  :clap: ) mám čiernu verziu. K obleku nie, ale okrem obleku k čomukoľvek  :notworthy:

Na moju 17,5 skrátený ťah a celková váha 196 gramov úplne v pohode, fakt sa toho nemusíš báť.

Jediné čo sa im dá vytknúť je špecifické uchytenie ťahu a tým pádom absencia výmeny remeňov...ale vlastne keď sú na ťahu tak nie je čo riešiť :-)

post-2225-0-48112400-1438692923_thumb.jpg

Upraveno uživatelem rooosta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě mě napadl dotaz - nevíte pánové, jak je to s hmotností prozatímních kandidátů (LHC, Rado, Oris)? mé aktuální Certiny mají cca 160 g a je to tak akorát, takže bych nerad tížil ruku více než 200 g...

 

Rado D-star mají 160g, váženy hodinky z kovu s kombinované s keramikou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo jeho update s osmdesátihodinovým powermaticem a keramickou lunetou (ale podle mě toxickou modrou)

 

 

je pravda, že ta modrá působí na obrázku celkem jedovatě (těžko říct, jaká je pak v reálu), ale celkově mě ten design moc neoslovil, působí na mě tak nějak nevyváženě, i když by 80-ti hodinová rezerva byla celkem příjemný bonus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to jak vypadá barva na obrázku se vykašli... Musíš je vidět na živo. Já to měl takhle s LHC... Klasické produkt fotky jsou jedovaté jak sviňa, ale ve skutečnosti je ta modrá úplně jiná.

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/14040-co-m%C3%A1te-pr%C3%A1v%C4%9B-na-ruce/page-4197&do=findComment&comment=1490235

 

http://www.jomashop.com/longines-watch-l3-641-4-96-6.html

 

Kdybych podle těch fotek měl vybírat, v životě ty modré nekoupím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 celkově mě ten design moc neoslovil, působí na mě tak nějak nevyváženě..

Mě ten design taky moc nebere a ručky mi přijdou vyloženě hnusný, indexy zas libový, ale to už je věc vkusu, technicky je to fajn kousek.

Upraveno uživatelem chose
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak Jomashop je kategorie sama pro sebe, není mi jasné, jak to tam fotí, ale většina hodinek na jejich stránkách vypadá příšerně... ty LHC mají podobné pouzdro, jako Conquest Classic? dříve jsem je zkoušel a přišlo mi, že mají lug to lug snad 50 mm, hrozně dlouhé nožky vzhledem k velikosti pouzdra, tak nevím, jak to je u LHC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...