Přejít na obsah

Sumo vs. Squale


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 46
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hlavně - vzhled obou srovnávaných hodinek fakt předurčuje jejich využití - Squale jsou totální tooly, jednoduchým pískovaným pouzdrem počínaje a dětskou malůvkou loga konče. Suma jsou univerzální leštenky s propracovanými detaily. Oboje jsou skvělé. Na inhaus se vyprdni, u levnějších řad Seiko ho stejně moc lidí nevnímá. Na rozdíl od Ety překlápí datum PŘES PŮL HODINY před půlnocí.. :D to je ale moje jediná výhrada, jinak mi Suma dělají stabilně odchylku 4,5 vteřiny denně.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten seiko kalibr fakt překlapi datum vcelku dlouho, ale na rozdíl od většiny me to nikdy netrápilo, v tu dobu bud spím nebo jsem na káry :-) Budu si zas muset nějaký Seika pořídit, není zbytí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže řešením tohodle dilematu je koupit si hned naráz oboje a bude po problému - ještě že máš mezi kandidáty jen dvoje :)

Přesně tak. A zbytek prodat. Já teď koupil asi čtvery a všechno, krom jedněch(zatím) pude z baráku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych bral squale, Jsou podle mě zajímavější a i hezčí, seika je taky na fóru všude a argument inhouse... No moc nevím prim je taky inhouse... (čímž nechci nijak snižovat kvalitu seiko kalibru, ale prostě mi to tady nepřijde nic moc hi-fi aby to byl lísteček na vahach)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...