Přejít na obsah

Tudor sport chrono 20300


Brady2

Doporučené příspěvky

Co to je za obri pismena nahore na ciferniku?CHRONO???Ja myslel,ze je to nejaka nalepka....

To mě jako první trklo do očí.

 

Nevím, jestli je to vedrem, ale dost mi to připomíná Daytony ... je to možný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Perfektní hodinky, neubráním se poznámce, že na těchto fotkách mi číselník přijde jako vystřižený z novin a na něm jsou nalepený indexy. V reálu to zřejmě tak nepůsobí, přiznávám, že je vidím takto prvně. Každopádně na podobné prvky s R. mají nárok. Gratuluju, na ruce vypadaj skvěle. Líbí se mi zapuštění těch subčíselníků, paráda.

Tak jsem se díval po tom nápisu fakt dost záleží na úhlu pohledu, někde úplně křičí a jinde je decentně v pozadí. Zajímavý.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tezke vyfotit. Ciselnik meni barvu podle sklonu a hlavne mnozstvi osvetleni od sede az k prakticky stribrne. Na dennim osvetleni v realu je to zajimavejsi a dostatecne plasticke s mnozstvim detailu. Kazdopadne diky za pochvalu a jsem rad ze se libi. Ani na jinych forech jsem je prakticky nenasel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tenhle kousek bych taky snesl, ja myslel, ze uz nejsou k sehnani, gratulace a uzivej si je!

Jeste donedávna je měli u Bechynu -25% dolu, co si pamatuji. Předpokládám, ze jsou to ale tyhle. To by byla velká náhoda...

Je to tezke vyfotit. Ciselnik meni barvu podle sklonu a hlavne mnozstvi osvetleni od sede az k prakticky stribrne. Na dennim osvetleni v realu je to zajimavejsi a dostatecne plasticke s mnozstvim detailu. Kazdopadne diky za pochvalu a jsem rad ze se libi. Ani na jinych forech jsem je prakticky nenasel.

Jinak velká gratulace. Vypadají fakt pekne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...