Přejít na obsah

Seiko MM300 SBDX017


MutraBG

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ten tah meli zmenit nedavno, do te doby byly (a mozna jeste nekde jsou) 017 se starym tahem... Asi jeste chvili potrva nez jich bude mezi lidma vic a budou dalsi poradne fotky... Zatim treba i u videa o limitkovych mm300 (co jsem daval) byl novy tah trochu videt..

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě, že guma je stejná :)

 

Nejni, má kovový keeper.

 

Už jsem našel ten jiný tah,hmm...   zajímavé.

 

http://www.ebay.com/itm/MONTRE-PLONGEE-SEIKO-MARINEMASTER-SBDX017-MM300-DIVER-PROSPEX-300M-PARFAIT-ETAT-/282150852859?hash=item41b18058fb:g:R9kAAOSw9NdXtAwK

Upraveno uživatelem Sergej Vasilijev
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tady komu vadilo,krome spony, na naramku SBDX001?

 

presne tak, kolego Poustko. mali by sme za taketo prejavy trudnomyselnosti zaviest telesne tresty.. najprv lisovane plastove lahve, potom neohebny tah.. uz len cakam kedy niekto nasadi na tie MM300ky jubilee. ..a za padi turtlama sa idu umlatit kabelkami.

 

btw, ja by som sa predcasne neradoval. podla tych fotiek - teda tych kde su MM300 - to vyzera zrejme len na iny postup pri vyrobe, ktory sposobuje iny vyzor dielikov zozadu. Podla fotky to ale vyzera, ze dieliky tahu budu fungovat presne tak isto ako predtym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jojo, tento detail mi unikl. Ale nevadí, koupím novou gumu :)

 

 

 

Nejni, má kovový keeper.

 

Už jsem našel ten jiný tah,hmm... zajímavé.

 

http://www.ebay.com/itm/MONTRE-PLONGEE-SEIKO-MARINEMASTER-SBDX017-MM300-DIVER-PROSPEX-300M-PARFAIT-ETAT-/282150852859?hash=item41b18058fb:g:R9kAAOSw9NdXtAwK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, kolego Poustko. mali by sme za taketo prejavy trudnomyselnosti zaviest telesne tresty.. najprv lisovane plastove lahve, potom neohebny tah.. uz len cakam kedy niekto nasadi na tie MM300ky jubilee. ..a za padi turtlama sa idu umlatit kabelkami.

 

btw, ja by som sa predcasne neradoval. podla tych fotiek - teda tych kde su MM300 - to vyzera zrejme len na iny postup pri vyrobe, ktory sposobuje iny vyzor dielikov zozadu. Podla fotky to ale vyzera, ze dieliky tahu budu fungovat presne tak isto ako predtym.

No jo no, ne kazdy ma ruku 19-20 a kulatou.. i hubeni jsou mezi nami :-) ...Zelvy nemam, lisovane lahve neznam a ze bude novy tah lepsi doufam... ale dokud nebude na ruce, tak je to holt prani (z fotek si netroufnu spekulovat, zdali jsou nove dilky kratsi nez byly, uz jsem se tu párkrát z fotek spletl, minimalne jsou nyni asi vsechny vyjimatelne ) ... A to ze prinesu par fotek o nove zmene, bych nenazyval trudomyslnosti, na to jsou tu horší příspěvky na CH... :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě by teda víc než kratší dílky potěšila ta vyjímatelnost všech dílků, potřeboval bych dát jeden pryč z kratší části. Potom by se mi spona posunula víc ke kraji zápěstí.

Na druhou stranu to ale není důvod k nákupu nového tahu. Nosit je můžu i tak.

Jo a mám lovečák okolo 16.5cm



Nova verze
1208db892e80ed44483c2ea038311f8b.jpg

b1c00cf846ccad049a6b236479d73fa8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....vyzera to zrejme len na iny postup pri vyrobe, ktory sposobuje iny vyzor dielikov zozadu. Podla fotky to ale vyzera, ze dieliky tahu budu fungovat presne tak isto ako predtym.

 

Ano přesně tak

A taky se v tom členitějším tahu bude usazovat víc bordelu.

 

edit:

Možná udělají i nějakou limitku se šroubovacím dýnkem :)

Upraveno uživatelem Sergej Vasilijev
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...