Přejít na obsah

Mitak

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 166
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Naopak, Omega mela maly znak na sklicku jako punc originality. Seiko ma zase potocene prvky. Nechej si je a nech se hrat pocitem, ze mas na 100% genuine Seiko a ne cinskou mrdku, kde sedi i to, co sedet ma. Jinak bys prece zakonite musel mit pocit ojebani.

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 19. 10. 2021 v 9:31, ggrand napsal:

Naopak, Omega mela maly znak na sklicku jako punc originality. Seiko ma zase potocene prvky. Nechej si je a nech se hrat pocitem, ze mas na 100% genuine Seiko a ne cinskou mrdku, kde sedi i to, co sedet ma. Jinak bys prece zakonite musel mit pocit ojebani.

To jsi napsal hezky "Čínská mrdka", to je takové libozvučné a díky nulové invenci vlastně ani urážlivé. Pěkný fakt :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 13. 10. 2021 v 18:11, Kamil.K napsal:

Jsem puntičkářský magor, nebo by vám to taky vadilo?

fungl nové M4 STO White shark,....ale mají lehčí formu typické nemoci quality control Seika🤨

(oni ty lehce šíblé armováky mají i na některých produktových fotkách nebo na fotkách v recenzích/ viz. třeba želvy tady https://monochrome-watches.com/seiko-save-the-ocean-special-edition-2019-turtle-srpd21k1-samurai-srpd23k1-solar-chrono-ssc741p1-hands-on-price/ ,to jim to nevadí??? 
,,,tak nevím a  zvažuju že je pošlu dál... Mrzí (sere) mě to, vypadají super (myslel jsem, že pošlu dál nenošenou černou verzi na gumě - viz. str. 168  vlákna "a zase ta monstra" ), ale jsem puntičkář, takže asi půjdou tyhle....image.png.090698b96d12a8e1d4b5000439c96053.png 

Ahoj, koupil jsem stejná monstra před měsícem tátovi k 60. narozeninám a ten armovák mají hozenej šejdrem úplně stejně jako ty tvoje. Kupoval jsem je na helveti.cz... Co k tomu říct 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • Po roku...

Mam otazku na Seiko expertov...

Opravoval som pred par dnami jedny Seiko digitalky. Maju oznacenie A129-5000 T .
Podla tohto webu by vsak nemali mat alarm. Ani na displeji nie je miesto pre symbol alarmu.
No opravovane digi maju trochu iny displej, aj cas alarmu sa da nastavit. (Pre uplnost treba dodat, ze v tychto hodinkach chybal buzzer, preto realne naozaj ani nepipli.)

Preco ten rozdiel? Viete niekto?
Moze to byt tym, ze niekto dal modul "vyssej rady" do puzdra "nizsej rady"? Ak ano, ake je spravne oznacenie verzie s alarmom?

SeikoA129-5000.jpg

SeikoA129-5000-alarm.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, MilanBAsk napsal:

Mam otazku na Seiko expertov...

Opravoval som pred par dnami jedny Seiko digitalky. Maju oznacenie A129-5000 T .
Podla tohto webu by vsak nemali mat alarm. Ani na displeji nie je miesto pre symbol alarmu.
No opravovane digi maju trochu iny displej, aj cas alarmu sa da nastavit. (Pre uplnost treba dodat, ze v tychto hodinkach chybal buzzer, preto realne naozaj ani nepipli.)

Preco ten rozdiel? Viete niekto?
Moze to byt tym, ze niekto dal modul "vyssej rady" do puzdra "nizsej rady"? Ak ano, ake je spravne oznacenie verzie s alarmom?

Bratříčkem tohoto modelu by mělo být Seiko A159-4000, které se začalo dělat na sklonku roku 1977. Je možné, že jim ve fabrice došly pouzdra, tak někdo vrazil nový modul do těch starých.  

Upraveno uživatelem lucid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, lucid said:

Bratříčkem tohoto modelu by mělo být Seiko A159-4000, které se začalo dělat na sklonku roku 1977. Je možné, že jim ve fabrice došly pouzdra, tak někdo vrazil nový modul do těch starých.  

Dakujem, vyzera to, ze by to tak mohlo byt.

Ak by som este mohol poprosit niekoho, kto tieto A159-4000 vlastni - slo by poslat fotku toho, ako vyzera buzzer? Pre predstavu. Myslim tu velku valcovitu vec nad displejom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...