Jump to content

Mitak
 Share

Recommended Posts

Kdyby u Seika fungovala kontrola kvality tak jak má, tak 8 z 10 vyrobených kusů půjde rovnou do koše. To nejsou jen armováky, ale i nepřesně seřízené strojky, nelícující nebo špatně jdoucí lunety atd.

• Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naopak, Omega mela maly znak na sklicku jako punc originality. Seiko ma zase potocene prvky. Nechej si je a nech se hrat pocitem, ze mas na 100% genuine Seiko a ne cinskou mrdku, kde sedi i to, co sedet ma. Jinak bys prece zakonite musel mit pocit ojebani.

Edited by ggrand

• 3 weeks later...
V 19. 10. 2021 v 9:31, ggrand napsal:

Naopak, Omega mela maly znak na sklicku jako punc originality. Seiko ma zase potocene prvky. Nechej si je a nech se hrat pocitem, ze mas na 100% genuine Seiko a ne cinskou mrdku, kde sedi i to, co sedet ma. Jinak bys prece zakonite musel mit pocit ojebani.

To jsi napsal hezky "Čínská mrdka", to je takové libozvučné a díky nulové invenci vlastně ani urážlivé. Pěkný fakt :)

• 3 weeks later...
V 13. 10. 2021 v 18:11, Kamil.K napsal:

Jsem puntičkářský magor, nebo by vám to taky vadilo?

fungl nové M4 STO White shark,....ale mají lehčí formu typické nemoci quality control Seika🤨

(oni ty lehce šíblé armováky mají i na některých produktových fotkách nebo na fotkách v recenzích/ viz. třeba želvy tady https://monochrome-watches.com/seiko-save-the-ocean-special-edition-2019-turtle-srpd21k1-samurai-srpd23k1-solar-chrono-ssc741p1-hands-on-price/ ,to jim to nevadí??? 
,,,tak nevím a  zvažuju že je pošlu dál... Mrzí (sere) mě to, vypadají super (myslel jsem, že pošlu dál nenošenou černou verzi na gumě - viz. str. 168  vlákna "a zase ta monstra" ), ale jsem puntičkář, takže asi půjdou tyhle....image.png.090698b96d12a8e1d4b5000439c96053.png 

Ahoj, koupil jsem stejná monstra před měsícem tátovi k 60. narozeninám a ten armovák mají hozenej šejdrem úplně stejně jako ty tvoje. Kupoval jsem je na helveti.cz... Co k tomu říct 😞