Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ahoj zdravím všechny chronaře, 

dneska mi konečně došly nové hodinky Breitling Transocean Chronograph a rád bych se s Vámi podělil o zkušenosti s nákupem hodinek. Tyto hodinky se mi už delší dobu líbili a ted když přišly kulatiny tak bylo rozhodnuto... 

Maloobchodní cena 220 tis Kč. Po pátrání na chrono24 a ebay jsem našel prodejnu v Itálii, zaslal poptávku a dostal slevu na 5250 EUR což odpovídá nějakým 142000,-. Naštěstí jsem měl v tu dobu kamaráda v Itálii který nebyl daleko od kanceláře obchodníka. Po domluvené schůzce ve smluvený čas byl přivítán majitelem společnosti Sergiem a byly mu hodinky předvedeny. Vše bylo naprosto v pořádku s naprosto profesionálním přístupem obchodníka. Na to jsem odeslal v pondělí peníze z ČR a dnes je čtvrtek a v 11:00 mi zazvonil kurýr u kanceláře. Hodinky perfektně zabalené, samozřejmě se všemi garancemi včetně elektronické záruční karty Breitling. Takže pokud někdo budete kupovat nové hodinky a narazíte na nabídku od Lister Agent a bude se Vám zdát být zajímavá, tak za mě můžu 100% doporučit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...