Přejít na obsah

BALL - přesné a odolné hodinky


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

BALL - přesné a odolné hodinky

 

Americkou značku Ball jistě není třeba znalcům hodinek blíže představovat i přesto, že se v našich končinách tak často neobjevuje. Je známa svými kvalitními, přesnými a odolnými hodinkami, což mohu potvrdit z vlastních zkušeností. Využívá nejmodernější materiály, zvláštní ... BALL

 

post-17935-0-95748400-1439786622_thumb.jpg    post-17935-0-68314500-1439786623_thumb.jpg    post-17935-0-61931900-1439786624_thumb.jpg    post-17935-0-16174600-1439786625_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 105
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Diky, fakt zajimave cteni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, zpříjemnilo mi to ráno, pěkný článek. Některé jejich kousky mě oslovují čím dál víc, jen pořád neumím překousnout to baroko na zadním konci vteřinovky. Ale to se poddá :) (Koukám, že na vyobrazené speciální edici pro BMW je vteřinovka bez RR ornamentu)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě některý modely přijdou už jako hodně kolotoč, ale co jsem četl, tak kvalita zpracování je super. Osobní zkušenost nemám. Z těch modelů v článku se mi asi nejvíc líbí zelený barety, nebýt tech kudrlinek, tak bych řekl, že to jsou zajímavý tool watch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl jednou Firemany a napočítal sem na nich myslím sedmnáct různejch fontů. Když sem teda bral jako font i tu komedii na vteřinovce. 

EDIT: Teď mám ty s teploměrem. Jednou bylo venku -15°, tak sem je dal ven a zamrzly.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl jednou Firemany a napočítal sem na nich myslím sedmnáct různejch fontů. Když sem teda bral jako font i tu komedii na vteřinovce. 

EDIT: Teď mám ty s teploměrem. Jednou bylo venku -15°, tak sem je dal ven a zamrzly.

Zkus to spočítat tady :)

post-8501-0-43474700-1439900848_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daemone, prosím, jak přesně funguje ta speciální antimagnetická clona? Jestli jsem to z obrázků dobře pochopil, používá se u hodinek s průhledem na strojek a konstrukčně je totožná s clonu v objektivech, pouze s tím rozdílem, že má mnohem víc lamel. Jak se clona ovládá? A nevadí, že uprostřed po jejím uzavření zůstává otvor (předpokládám)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, kdyz nedavaj na korunku tu silenou pojistku, tak nemaj chybu:))

Naopak!:)

Jojo, Bally. Mimochodem, celkem jsem cumel, ze na Vaclavu Havlovi, terminalu 1, tam v jednom hodinarstvi Bally normalne maj a pisou ze jsou AD. A docela i dost vystavenejch kousku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naopak!:)

Jojo, Bally. Mimochodem, celkem jsem cumel, ze na Vaclavu Havlovi, terminalu 1, tam v jednom hodinarstvi Bally normalne maj a pisou ze jsou AD. A docela i dost vystavenejch kousku.

Taky jsem na to koukal v pondeli jako puk:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...