Přejít na obsah

BALL - přesné a odolné hodinky


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

Husty Demone, to je skvela ficura!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 105
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem se na to video několikrát podíval - ochranná clona se uzavírá pravotočivým pohybem lunety, jako když se utahuje šroub, to chválím. O indikaci stavu uzavření/otevření ochranné clony jsem si myslel, že je to praktická věc pro rychlou kontrolu hodinek někde v provozu, kdy se chce člověk ujistit, že je má chráněné a nesundavat je přitom z ruky (vystavení ještě silnější magnetizaci) ani na n? nechce sahat a "utahovat" pro jistotu lunetu (ušpinění hodinek)... jenže ono to ukazovátko neindikuje úplné uzavření clony, ale její úplné otevření. To mi hlava nebere. Opravdu nechápu, k čemu to má sloužit.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Asi bych si s tím nelámal tolik hlavu, sám jistě víš, že nad všechny teoretické spekulace je jedno vyzkoušení na ruce. Bohužel model s clonou jsem na ruce ještě neměl, což hodlám napravit na veletrhu v Brně. Uvidíme :)

....a to jsem udělal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ball Engineer II Magneto S se mi libi z Ballu asi nejvic, ale prijde mi skoda ze obetovali lunetu na takovou blbost, to uz tam mohli dat plny dynko a ten ukazatel je fakt naprosta kravina ;)

Beztak si kazdej kdo potrebuje opravdu magnetismu odolny mechaniky poridi Milgy nebo Gaussy :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ball Engineer II Magneto S se mi libi z Ballu asi nejvic, ale prijde mi skoda ze obetovali lunetu na takovou blbost, to uz tam mohli dat plny dynko a ten ukazatel je fakt naprosta kravina ;)

Beztak si kazdej kdo potrebuje opravdu magnetismu odolny mechaniky poridi Milgy nebo Gaussy :whistling:

 

Neberu Ti tvůj názor, jen zkusím oponovat.

 

...a kdo potřebuje pořádný potápky, rovnou si pořídí Deep Sea... Tak to naštěstí nefunguje, Ball má víc modelových řad a vybere si i ten, kdo potřebuje antimagnetický hodinky s lunetou, s plnym dýnkem a bez jak říkáš blbosti. Tohle je alternativa pro ty, kteří mají jiný názor než Ty. Osobně myslím, že tak je to v pořádku.

 

Krasne cteni  na nedelni rano dekuji

 

Taky díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Demone moc pekny pocteni,me zaujal ten propracovanej tah,parada. Prosim te a co celkova vaha s tahem,jsou na ruce "citit"? V clanku me to mozna uniklo a spatne se me to znovu otvira.

Co se těch Hydrocarbonů týká, tak pouzdro je titan, spona a tah taky, ale středy tahu jsou ocel, celkovou váhu jsem musel najít na google, je to 212 gramů při nezkráceném tahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc dik za info.

Moc dlouho jsem je na ruce neměl, velikost super(pouzdro 43 mm, luneta 46 mm, lug to lug 56 mm), ruku mám v létě až 19,5 a přes zimu 18, s váhou ... mně byly příjemný, akorát abych o nich věděl a zároveň mě netáhly, přišly mi podobně jako třeba Omegy speedy, péó... výška je 16 a to bych viděl jako strop.

 

lug to lug je 53, kecal jsem, soráč :)

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deamonultimate: Jasny, ja jenom nevim co je na ty nezdobeny, prtavy Ete ke koukani, ze musi byt na antimagnetickych hodinkach pruhled ;) Ja sem to bral vzdycky spis jako lakadlo pro "zacatecniky". U hodinek ktery se tvari, ze jsou technicky na vysi, mi to prijde jako naprosta zbytecnost. Ale je to hezka blbustka, kterou jen tak nekdo nema, to je fakt ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...