Přejít na obsah

Hodinky s fází měsíce


Doporučené příspěvky

Vystřídal jsem už hodně hodinek, ale ještě jsem nikdy neměl žádné s ukazatelem fáze měsíce. Sice ještě přesně nevím, k čemu mi to bude, ale vždycky jsem věděl,že mi jednou přijdou do cesty.

Najednou koukám, že mi už je to cca 7 let a pořád jsem žádný nepotkal. 

Možná je to tím, že všechny hodinky s fází jsou moc společenský (moc zlata, žádná lumi atd..)

Jsem dost na pilotky, nejlépe v PVD, ale matný nerez je taky OK. Proč ještě nikdo neudělal takový pilotky. Pilot je přece taky rád, když mu na cestu svítí měsíc:-)

Dal bych do nich max. kolem 30 000,-Kč?Jo a ruský hodinky nechci.

Neříkejte, že jste tenhle problém ještě nikdo neřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem nad tím také uvažoval. Jediné, které pro mne přicházejí v potaz jsou tyto:

 

 

post-33556-0-60019800-1439816001_thumb.jpg

 

Jsou teda krutě přes čáru tvého rozpočtu, ale...

Schaumburg prodává i na eBay a občas své hodinky pouští do dražby od 1 Eur. A už jsem tyto hodinky (ne teda tuto konkrétní verzi) viděl vydražit i kolem 1000 Eur a to už je zajímavé...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud nechceš něco se Sea-Gull, tak budeš muset číhat na něco podobného co psal JaRooN. Oblíbený jsou Longinesy, ale to nesplňuje nic z toho co jsi psal, krom té měsíční fáze :-) A tyhle Schaumburgy jsou parádní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenže nejsou PVD ani DLC, no najdi je, slušný za takovou cenu v týhle úpravě. Matný snad jsou. Pak ještě podobný ORIS Atelier, ale to už nejsou pilotky.

Však psal, že matný nerez je taky OK :).

 

Edit: A jinak jsou za tyhle prachy fakt pěkný.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ty sem se chodil pravidelně dívat na Chronoshop.cz...Ale co si pamatuju, tak Kubson je měl přez 100000,-.

Už jsem nad tím také uvažoval. Jediné, které pro mne přicházejí v potaz jsou tyto:

 

 

attachicon.gifmoon.jpg

 

Jsou teda krutě přes čáru tvého rozpočtu, ale...

Schaumburg prodává i na eBay a občas své hodinky pouští do dražby od 1 Eur. A už jsem tyto hodinky (ne teda tuto konkrétní verzi) viděl vydražit i kolem 1000 Eur a to už je zajímavé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeno by mohly být přesně ono. Jsou to přece "pilotky s Moon fazí"... Ale uznejte, že se prostě nepovedly...

Děkuju všem za tipy. Ale bude to se mnou asi složitější. Sedm let je sedm let...

...kdyby vás někoho ještě něco napado klidně pište.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že do 30000 to bude bohužel bída a asi není o co stát. A vzhledem k tomu, že je to dost zbytečná kombinace (i když můj dvorní dodavatel slivovice pálí zásadně a pouze za úplňku), tak bych chtěl takové hodinky, které budou vypadat fakt božsky. Třeba tyto:

post-36225-0-29441200-1439841862_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
V ‎17‎.‎08‎.‎2015 v 22:04, Mitak napsal:

Řekl bych, že do 30000 to bude bohužel bída a asi není o co stát. A vzhledem k tomu, že je to dost zbytečná kombinace (i když můj dvorní dodavatel slivovice pálí zásadně a pouze za úplňku), tak bych chtěl takové hodinky, které budou vypadat fakt božsky. Třeba tyto:

post-36225-0-29441200-1439841862_thumb.jpg

Teeeeda - počítám že v ceně je i menší parcela na Měsíci ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, donlabuznik napsal:

Děkuji za skvělý návod. Před nedávnem jsem si objednal z https://www.hodinky-beny.cz/panske/ naprosto luxusní hodinky, které fáze měsíce také zobrazují. S nastavením jsem si však nevěděl rady, takže mi tento článek opravdu přišel vhod.

A nebylo by lepší se místo reklamy na e-shop pochlubit těmi hodinkami?:tired:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...