Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ahoj!

 

Tak už to mám oficiálně stvrzený! Patřím mezi vás! Můj příběh začal letos v květnu (na fóru už jsem ale déle, kvůli Primkám), měsíc po mých 20. narozeninách, kdy jsem začal mít pochybnosti o Festinách, o které jsem své rodiče k těmto narozeninám poprosil (limit byl bez diskuze a mě se tak líbily). No a tak to začalo, objevil jsem spoustu značek, získal správný úsudek o značce Seiko a objevil i dosud nepoznané značky. Dnes se cíťím, že základní vzdělání už mám. Stěžejní modely značek Rolex, Omega nebo Seiko už se přeříkávám i ze spaní :D Ale dost OT! 

 

Vybíral jsem dlouho, brigádu jsem ještě neměl a tak jsem ani netušil, kolik si vydělám. Ale říkal jsem si, že přece nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci...Chci aspoň safír a taky ruční nátah, až budou hodinky ležet a... Výsledek vidíte sami. No a pak to přišlo, přišla výplata a já měl vybráno! Ale sakra, pan Kobayashi (SeiyaJapan) má dovolenou! Nevadí, těch pár dní jsem už vydržel. Těsně před objednáním jsem ještě zvažoval nákup Alpinistů, ale černá a tah je prostě univerzál, volba byla jasná...

 

Pár faktů, sice už je to profláklé, ale pro jistotu:

- kalibr 6R15 (automat), hacking, ruční nátah

- safír, průhled Hardlex

- velikost 38mm

- rozteč nožek 20mm

- WR100

- tah s plnou sponou a koncovkami

- signovaná korunka

 

A dnes byl ten den, šel jsem si konečně svoje hodinky proclít. Honí vás tam od čerta k ďáblu, ale pak to přijde:

post-38421-0-72090100-1440449412_thumb.jpg

 

No ale teď kde to rozbalit. Rychle k prvnímu stolečku. Jsou úžasné. První pocit prostě "wow"  :jawdrop: Teď honem k panu Frýdlovi, ještě před odjezdem z Prahy musím mít Hodinky na ruce!:

post-38421-0-67975400-1440446430_thumb.jpg

 

No a první wristshot jsem si nechal až domů, vydržel jsem to. Jsou skvostné, teprve teď si je v klidu prohlížím a nemůžu z nich spustit oči. Nikdy jsem nic podobného na ruce neměl. To zpracování je skvělé, nenašel jsem žádnou podstatnou nedokonalost.

post-38421-0-45615600-1440446734_thumb.jpg

 

Nevydržel jsem to, odložil mobil a vzal do ruky foťák a šel udělat pár "lepších" fotek. Měl jsem na to super pomocníka!

post-38421-0-93567400-1440446877_thumb.jpg

 

post-38421-0-80132900-1440446938_thumb.jpg

 

Hlídééj!

post-38421-0-65559700-1440447023_thumb.jpg

 

Ty jsou ale roztomilé!

post-38421-0-07092800-1440447120_thumb.jpg

 

Konečně správná velikost :)

post-38421-0-52366900-1440447194_thumb.jpg

 

A teď trocha adrenalinu! :D

post-38421-0-40261400-1440447259_thumb.jpg

 

Rotor? Moje další vášeň.

post-38421-0-54219400-1440447334_thumb.jpg

 

Pocity zatím nemůžu popsat, jsou nádherné a...prostě to tam je, ta chemie a tak, asi nemusím popisovat, víme? Lepší a hlavně univerzálnější hodinky bych za ty peníze prostě nesehnal. Kdo je na pochybách ať do nich jde.

 

edit: malá úprava fotky :)

Upraveno uživatelem Mikefux
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hezky chlape, at delaji dlouho radost!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za pozitivní ohlasy. To jsou prostě Sarby... Za tu cenu se jim prostě nedá nic vytknout!

 

Taky jsem došel od Prim k Seiko a nelituju! Prim jsou zajímavé hodinky, ale Seiko má neskutečný výběr a hlavně mi připadá o třídu výše :) Ať slouží!

Primky nějaké jsou a myslím, že ještě nějaké budou. Dneska jsem zrovna dával k panu Frýdlovi jedny PS2 na facelift. Takže se to nevylučuje. Navíc některé své Primky bych nevyměnil ani za SMPčka nebo Suby (dream watches). Jsou to prostě pravé vícegenerační hodinky :D

 

Tak konečně? Gratuluju, sledoval jsem bedlivě Tvoje vybírání a netrpělivě čekal na report z proclení a pocity z nových a parádních hodinek. Je to super volba, užívej si je a ať Ti dělaj jen radost :notworthy:

Jo jo, ale v Praze byly už od pátku, avízo přišlo asi hodinku před zavíračkou a to už bylo mimo, takže jsem se těšil celý víkend. Ten průběh byl trošku jiný než v Tvém případě. Já si totiž žádost o elektronické avízo podal už dávno předtím, než jsem objednával. Nějak jsem na to zapomněl a bylo to příjemné překvápko. Na poště to šlo ale samo v podstatě to šlo samo. Akorát jsem tu poštu nemohl najít (jo vím, je celá modrá a hlavně docela velká :D)...

 

A přiznávám, že můj výběr byl zprvu chaotický, ale měl jsem pocit, že potřebuju všechny hodinky najednou. A nebo nejlíp nějaké swiss s in-housem za desítku nové :D Ale za pomoci Chronomagu jsem to dal dohromady a to je na tom nejkrásnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...