Přejít na obsah

IWC Aquatimer Chronograph vs Omega PO600


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

pani, stale mam pocit akoby som na Rolex nedospel :) ...cenovo sa v tej kategorii motam a nie a nie ich kupit. momentalne snad jedina vynimka su "modre" Milgauss ktore by som pri zaujimavej cene ASI kupil...  

 

inak McStinger, abslutne suhlasim s tvojm prispevkom, presne tak to citim a vidim aj ja, ale...je tu to ale...

 

Ale, ale, gate sú ti malé :). Aspoň tak sme v škôlke hovorievali a až teraz som si uvedomil, že to funguje v praxi.

 

Neviem, čo si za typ, ale:

Carl F. Bucherer, Graham, Vulcain, CyS, JLC, Chronoswiss, UN, Habring, nemecke značky ... Ale nič :)

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni touhle dobou jsem řešil úplně stejné dilema - Omega PO x IWC Aquatimer (akorát ne chrono). Nakonec zvítězily IWC a rozhodně nelituju. Výměna tahu za gumu je otázkou pár sekund a hned jsou to úplně jiné hodinky. A taky IWC ETA je neskutečná, ať jsou hodinky ve vrtiči nebo na ruce, jdou naprosto přesně, za poslední měsíc mám celkovou odchylku NULA sekund, hodinky seřizuju jen kvůli kalendáři... A za výhodu považuju i to, že značku IWC chronomagem nepostižení lidé (kterých je většina) neznají (na rozdíl od Omegy, která je u nás profláklejší...). Ale každý to má samozřejmě jinak, což je jenom dobře :-)

 

Ale stejně mi v hlavě leží Blancpain Fifty Fathoms Bathyscape, takže kdyby někdo IWC Aqua chtěl, je to k jednání :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pani, skusim ozivit tuto temu...pri kupe hodiniek by som rad vyuzil sluzby SR alebo CR predajcu kde ma samozrejme kazdy na predajni na hodinkach klasicku MOC. kedze asi kazdy sa dnes aspon kusok pokusa dohodnut na cene, mate nejake odporucenie +/- aku zlavu "navrhnut" aby to bolo v medziach slusneho obchodu medzi predajcom a zakaznikom? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiež si myslím, že chronograf na potápky nepatrí. bral by som PO ale bez GMT. inhouse a dizajn, ktorý je takmer dokonalý. to že ich má každý je len urban legend rozšírená medzi chronomagormi v týchto vodách..  ;)

ale tie IWC bez chrona vyzerajú tiež zaujímavo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na těch IWC je toho moc, nelíbí se mi ta překombinovatelnost a bílý den a datum. úplně to bije do očí.

tyhle omegy jsou nadčasový a myslím, že se neomrzí, mají super stroj

 

volil bych rozhodně a bez váhání omegy, neřešil ani tak vyjímečnost jako spíš klasiku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...