Přejít na obsah

Online aukcia - úvod


Kasper

Doporučené příspěvky

Ahojte kolegovia,
 
informáciu, o ktorú sa s vami chcem podeliť som prekonzultoval s Kamilom.
 
V najbližsích dňoch spustíme on-line aukciu (samotné položky, ktoré budú dražené zatiaľ neprezradím, ale budú 3  :)), ktorá sa uskutoční na podporu udalosti, ktorú spoluorganizuje Eva Sakálová, priateľka značky Schaumburg Watch.
 
Jedná sa o 3 dňový festival jogy: Bratislava Yoga days. Suma, ktorá sa vďaka vám v aukcii získa, pôjde v plnej výške na pokrytie nákladov na tento projekt. 
 
Hlavnou myšlienkou festivalu je osloviť širokú verejnosť. Či už pôjde o tých, ktorí skúsenosť s jogou majú alebo o ľudí, ktorí chcú vyskúšať čosi nové, niečo, čím si môžu vďaka vedomému cvičeniu prepojenému s plynulým hlbokým dýchaním pomôcť. 
Joga nie je len o fyzickej aktivite. Ide i o naše vnútro, komunikáciu s ostatnými i so sebou samým. 
 
Do programu, ktorý sa formuje je zahrnutá i detská joga. Detičky sa tu naučia správne a hlboko dýchať a spevňovať svoje telo.
 
Takisto si účastníci budú mať možnosť vyskúšať a naučiť sa thajské masáže, ktorými budú môcť pomáhať sami sebe či svojim blízkym.
 
Bude možnosť ochutnať rôzne formy zdravého stravovania.
 
Za seba môžem povedať nasledovné:
K joge som sa dostal kvôli môjmu zdravotnému problému s chrbtom. Po pár lekciách som sa fyzicky cítil o mnoho lepšie a ako šiel čas, upokojila sa i moja duša, užívam si každý deň. Príjmam, čo mi život prináša, teším sa z maličkostí. Nepútam sa prioritne na cieľ, dôležitejšie je pre mňa uvedomovať si cestu k nemu. Cítim sa so sebou veľmi dobre a šťastne.
 
To je môj pocit z jogy :)
 
Čo sa týka samotnej aukcie, uvedomujem si, že tu na fóre sa väčšina (ak nie všetky) uskutočnili za účelom dobročinnosti. Čo je samozrejme skvelé. 
Tentokrát ide o projekt, ktorý síce priamo s dobročinnosťou nesúvisí, peniažky sa nebudú venovať chorým ľuďom či deťom. Ale tento festival môže niekomu pomôcť práve v tom, aby sa do situácie, v ktorej bude mať problémy so zdravotným alebo duševným stavom nedostal.
Osobne tento projekt plne podporujem a kto z vás ma pozná, vie, že by som sa nepostavil za nič, s čím nie som plne stotožnený.
 
Ak niekoho neosloví dôvod aukcie, možno ho zaujmú samotné dražené položky  :).
 
Toto vlákno je založené na to, aby každá prípadná otázka bola zodpovedaná. Kto sa bude chcieť spýtať čokoľvek neverejne, môže mi napísať súkromnú správu. Pevne verím, že diskusia bude prebiehať v priateľskom a gentlemanskom duchu  :). Rešpektujem každý názor a samozrejme, komu sa to nebude páčiť, má možnosť nezapojiť sa. Každopádne verím a dúfam, že aukcia bude mať úspech a spoločne pomôžeme veci, o ktorej som presvedčený, že bude prospešná pre veľa ľudí.
 
Pripájam odkazy na festival:
 
Ďakujem pekne za váš čas a trpezlivosť  :).
Mario

post-461-0-12221800-1440502996.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ja som za sporty typu "pot a krv"....najcastejsie beh a plavanie, ale moja manzelka jogu cvici uz roky. Ked sa o tom spolu rozpravame mam chut to skusit :)(urcite to v blizkej buducnosti skusim). V spojeni z touto hodinkovou manufakturou to moze byt zaujimava kombinacia. Som zvedavy na drazene predmety :) a drzim palce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte. Podľa mňa výborný nápad. Jogu tiež necvičím ale moja žena áno a veľmi ju baví. Každopádne je to zaujímavé spestrenie a tiež dôkaz, že hodinky sa dajú spojiť so všetkým zaujímavým. A dražené položky sú tiež zaujímavé. Event bol super, hodinky som mal v ruke - nádherné, navyše za skvelú cenu a od Evi - originál :-) Rozhodne držím palce (like)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...