Přejít na obsah

feltharg


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Filip,

 

velký gentleman fóra a moje další zkušenost na úrovni toho že to tady pořad stojí za to. Drobná dohoda o penězích nakonec dopadla darováním NATO navíc i dobrou radou jaké dal kupovat a já za nej moc děkuji...!
 

Doporučuji všem a doporučení podepíšu rád. 
Doufám ze bude ještě možnost něco spolu provést.

KK 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Matiniela

Perfektní domluva a viz jak napsal v mém topicu. Byla to blesková záležitost jako z chronomag filmu :) Jedu takhle do Prahy na výlet a přes uličku uvidím borce co má velice hezké potápky. Ihned jsem poznal o co jde a vzpomněl jsem si na chronomag sekci prodej :D Díky moc za bleskovou akci a skvělý pokec. Doufám, že se ještě někdy potkáme :) Za mě 100% doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Připojuji se, s jednoznačně kladným hodnocením! Počínaje promptní odpovědí, vstřícným vyřízením, komunikací na úrovni, pečlivým zabalením, i rychlostí zaslání 🙃

Rozhodně gentleman fóra, jak má být!

Děkuji Jiří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby všechno lidské konání v reálném světě bylo tak příjemné jako obchodování s Filipem, to by se to na tom světě žilo blaze... Nejdříve dvouhodinové povídání spojené s návštěvou výstavy a pak za minutu předaný předmět mé návštěvy - první hodinkovnice na 10 kousků... a u té jediné bych chtěl i skončit :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

S Filipem vše podle dohody i v noční Praze sevřené korona-opatřeními. Vše proběhlo i s fajn pokecem. Přes veškeré komplikace, které měl Filip s autem jsem byl připraven vyrazit za ním, ale nakonec to zvládnul a dojel i přes technické potíže svého vozu, takže opravdu i přes tyto překážky dodržel slovo na 100%. Díky a rozhodně doporučuji tohoto sympaťáka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další obchod v řadě, opět super, měl jsem tentokráte trošku zpoždění, což se u mě stává maximálně jednou za deset let, Filip v klidu počkal, zrealizovali jsme obchod, dobře pokecali. Prostě co se dohodlo, to platilo, navíc jsem se dozvěděl zase o něco více o Omegách. Díky a jak jsem psal výše, rozhodně doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...