Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Já si na kolo a jiné sporty pořídil qurtzky Certina DS podium, ale začaly mi vadit váhově a v podstatě mi jich bylo líto. Takže jsem nakonec skončil u G-Shocků z druhé ruky. Na ruce o nich při otřesech nevím a když je někde rozmlátím tak se v podstatě nic neděje.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, jediné hodinky co mi na ruce při jízdě na ruce nevadily byly Certiny v titanu. Oceláče Timex (rozsypaly se po půl roce=reklamace OK) nebo Citizeny ( taky baterkáče, ale futr OK). Lehké hodinky (velmi, VELMI preferuji titan) ty prostě oceníš. Kolo kope, drncáky drcají, kameny měnící stopu, držka letící k matčce zemi. To chce lehké odolné hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Chlapci pokud to myslíte vážně tak si hodinky na bike neberte.  Pořiďte si budík na kolo.  Dvě věci.  Za prvé vám budou na ruce plavat a to dost pocitově vadí.  Další věc je že když máte něco na zápěstí, tak v horším počasí vám bude vítr podfukovat rukávy, a přes zase zhoršuje hybnost zápěstí.  No a to nej.  Rozumně ste schopný koukat na představec.  Ne na ruku.  Kdysi jsem měl tepák a musel jsem ho z ruky dát na představec.  Neskutečně to na zápěstí překáželo.   Suma sumárum  nej. hodiny na kolo jsou ty v compu na kolo za 500 kč.  Zbytek je jen reklama.

Apropo pár let jsem amatérsky závodil na kole.   Ty závody jsou o ničem ale ty hodiny tréninku  po celý rok.  Tam se pozná co je k čemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...