Přejít na obsah

Alpina Startimer Pilot chrono Big date


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dnes si jedu pro své od AD, tak snad nebude stejná story :D. Jinak mě dal Koscom 10% slevu až za opakovaný nákup (první 38.990,-Kč, další 27.000,-Kč - 10%). Budou to moje třetí Alpiny a moc se na ně těším :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parada, skvele fotky, gratuluju k vyberu! Ten nakup je teda slusnej horor ale...

 

Díky, díky. Nákup byl za trest, ale jsem rád, že se to alespoň nakonec vyřešilo a už je mám, ale jak jsem již psal příště už ne, za ty ušetřené peníze ty nervy nestojí :) No třeba si jich teď budu o to víc vážit.

 

Dnes si jedu pro své od AD, tak snad nebude stejná story :D. Jinak mě dal Koscom 10% slevu až za opakovaný nákup (první 38.990,-Kč, další 27.000,-Kč - 10%). Budou to moje třetí Alpiny a moc se na ně těším :) .

 

Tak když si pro ně dojedeš, tak bys to měl mít v pohodě, už se těším na následné společné foto, až se sejdem :) Třetí? Já myslel druhé, přemýšlím na které jsem v tvé historii zapomněl...Ale jsem rád, že se mnou táhneš to břímě propagace :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes si jedu pro své od AD, tak snad nebude stejná story :D. Jinak mě dal Koscom 10% slevu až za opakovaný nákup (první 38.990,-Kč, další 27.000,-Kč - 10%). Budou to moje třetí Alpiny a moc se na ně těším :) .

 

tak to je skvělý! můžem teda něco zfotit toho 10. všichni tři a jako bonus to se sphinxxem zpečetíme olivou. :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne,ne .. třetí. Asi jsi zaponěl na Pilot Heritage :) .

 

Aaano to je ono, ty jsem úplně vynechal, hlava děravá :)

 

tak to je skvělý! můžem teda něco zfotit toho 10. všichni tři a jako bonus to se sphinxxem zpečetíme olivou. :clap:

 

Tsss a já si jako dobrou Olivu nedám? No teda, asi ti taky vyndám sklíčko a udělám z hodinek popelník :D Uvidíme, snad bude čas, mám toho teď nějak moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však já rozumím, ale poslední kontrola mi dopadla dobře a další mám až za 3 měsíce, takže teď zase můžu trošku povolit na uzdě :) Což mi i vhání myšlenku, že bych asi měl brzy kontaktovat Boba, protože nic nemám, ale to je zase do jiného vlákna...Každopádně snad budu mít toho 10. čas, foto rád udělám a omrknu své bývalé, jestli se k nim řádně chováš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mám tu další fotky, tentokrát něco málo ze včerejšího srazu s kolegou z chronomagu, se kterým jsme k sobě dali Alpiny a Steinharty. Je to neporovnatelné už jen kvůli automatu vs. quartz, velikosti atd, ale proč je i přes to nezkusit dát k sobě :)

Za mě je výsledek takový, že Steiny jsou prostě pilotky jako takové, velké, masivní, pořádný kus železa, Alpiny jsou oproti tomu takové uhlazenější, já jsem to nazval "přikrášlená elegantnější" verze pilotek.

 

Bohužel na focení došlo až později, takže fotky neoplývají kvalitou, holt iphone se zhoršujícími se podmínkami i rapidně hůř fotí, ale pro ukázku to postačí.

 

msg-25778-0-06671000-1441181186_thumb.jpg
 
msg-25778-0-84966000-1441181185_thumb.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že se tu strhla hotová Alpiní lavina :D. Já bažím po modré variaci ne-chrono verze.  Naživo mi v Koscomu učarovaly, ale na ruce jsem je neměl a bohužel mi budou asi velké (+2mm lug2lug oproti DS-2 Precidrive a už ty byly u mě při použití koženého řemínku dost na hraně). Možná se za 3 měsíce přidám do klubu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však to je dobře, jsou to super hodinky, sám to můžu na 3x potvrdit, pokaždé jsem byl spokojený a rád se k této značce zase vracím. Ty modré jsou taky pěkné, na mě moc jednoduché, ale u tebe je to jasné, alespoň podle toho co jsi kdy měl, prostě to k tobě zapadá, takže směle do toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je ten svět malý, měl jsi zaskočit, beztak tvá skupinka hodinky neřešila a byl jsi tam vlastně jako černá ovce :)

Unboxing byl, respektive si je Sphinxx chtěl pořádně prohlédnou, jelikož o nich sám dosti uvažuje, takže jsem ho musel pořádně nalákat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď kdo z vás je ten surfař? :))

 

 Jo i když přidrzle, tak jsem občas mrknul jak se tam s nima mazlíte:) Ten řemen na Alpinách měl zajímací barvu. 

 

btw ve srubu jsem tak 2-3x do týdne . Bydlim v baráku nad nim .) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten proporcionálně asi tak poloviční, sedící jakoby čelem k tobě, když pominu jiný stůl.

Ty jo a mě se zrovna ta šedá moc nelíbí :) chtěl bych černý, který je na PVD verzi, ale bohužel při koupi se to vyměnit nedá, takže jedině doobjednat.

Já mám srub hodně z ruky, bydlím v centru, ale bylo to tam pěkné to musím uznat, takže nevylučuji, že se tam ještě někdy objevím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...