Přejít na obsah

Pomoc s výběrem: SS digi


LukashX

Doporučené příspěvky

Ahoj,

obracím se opět na zdejší matadory s prosbou o radu.

Dlouho již mám chuť na na nějaké digi oblekovky. To znamená celoocel (nebo aspoň pouzdro + kůže) a kvalitní provedení. 

Co bych opravdu chtěl jsou Seiko SB?G001, nicméně ty jsou nesehnatelné. Funkčně a vzhledem přesně to, co chci. Tedy otázkou je, zda jsou v současnosti na trhu nějaké podobné hodinky?

Byl jsem si vyzkoušet Junghans Mega, ale vůbec mne neoslovily. Ani ne tak vzhledem, ale ten modul, resp. ovládání jsem prostě nepobral.

A žádné jiné mne prostě nenapadají.

Nějaké tipy?

Díky

Lukáš

Upraveno uživatelem LukashX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já bych viděl jako téměř jedinou možnost Ebay. Hezké vintage digi v oceli tam třeba nabízí prodejce vintage_digitals. V současné době se v podstatě nové modely v oceli nevyrábí... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně by e-ink nevadil, alespoň by to bylo čitelné, ale ani tyhle hodinky nejsou moc k dispozici. Prostě aktuální výběr je nulový, všichni výrobci jako by se dohodli, že přestanou dělat pěkné hranaté nerezové digi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten e-ink je hlavne problem, ze nedokaze zobrazovat dynamicky, musi vykreslovat. Pro stopky ci proste zobrazeni sekund nepouzitelne. To mi proste nepripada pro hodinky ok. Ale rad bych je videl nazivo, treba se mylim?

 

Odesláno z mého SM-T211 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LukashX: Pokud to mají být digi oblekovky (tedy ne na praci, otloukani, sport...), co tak jit cestou nejakych peknych vintazek? Treba tyhle pekne bondovky:

http://www.ebay.com/itm/Seiko-M354-5020-James-Bond-Memory-Bank-Quartz-Digital-LCD-Collectible-Watch-/252087226457?hash=item3ab191d059

 

Jsou pekne, maji pribeh a drzi si cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...