Přejít na obsah

Pomoc s výběrem: SS digi


LukashX

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Haha, co to je za kus?

Jinak diky vsem za tipy.

Shanim opravdu oblekovky, samozrejme idealne nos stav. A musi to byt nerez ocel. Vintazni budou asi jedinou moznosti, nicmene se bojim, ze pokud se na takovych hodinkach cokoliv pokazi, tak je to konecna. Proto bych nerad investoval neprimerene moc. Je to boj.

 

Odesláno z mého SM-T211 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haha, co to je za kus?

Jinak diky vsem za tipy.

Shanim opravdu oblekovky, samozrejme idealne nos stav. A musi to byt nerez ocel. Vintazni budou asi jedinou moznosti, nicmene se bojim, ze pokud se na takovych hodinkach cokoliv pokazi, tak je to konecna. Proto bych nerad investoval neprimerene moc. Je to boj.

Neřeknu. :D Až dorazí, tak se pochlubím. 

 

Já si myslím, že to vyjde skoro nastejno, jestli to budou vintage, nebo novodobé digi po záruce. U obou, pokud se něco podělá, tak je to buď nějaká maličkost, kterou šikovný digi hodinář opraví, nebo je to něco většího a pak je v pytli celý modul a ten neseženeš ani pro ty SBPG001, nebo bude stát u Seika nesmysl.

 

Jasně, teoreticky se dá očekávat, že starší digi odejdou dříve, než novější, ale zase ta výroba kdysi byla, podle mě, více orientovaná na kvalitu a delší životnost, než dnes.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Ahoj, obnovuji toto téma...

 

Prosím o radu s výběrem digi hodinek. Požadavky jsou kovový řemínek i tělo - tedy něco elegantního a pouze digi ciferník. Nejdůležitější je vzhled, vše ostatní mimo vyjmenovaného může jít malinko stranou. Situace je těžká a vůbec nevím z čeho vybírat. Cena kolem 5k +/-. Jakoby se snad už nic takového nevyrábělo. :frusty:

 

Do teď jsem měl kovové solární Casia s rádiem, bohužel se mi mechanicky rozbily - prasklo tělo u tahu při zadrhnutí řemínku za židli.

 

Díky za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Já znám akorát tyhle:

 

http://www.klenotyonyx.cz/cs/katalog/casio-efd-1000d-1__204/

 

 

Na jiné kovové digi, které by se daly sehnat nové za rozumnou cenu, si teď asi nevzpomenu. 

 

 

Edit:

 

A tady pod odkazem níže můžeš mít opravdu špičkové kovové digi, pokud ti nevadí negativní displej, protože za šera se čte opravdu špatně, já je kvůli tomu vrátil, protože osobně se chci prostě podívat na hodinky a okamžitě znát čas, ne něco studovat - čitelnost pro mě byla slabá, ale jestli ti to nevadí:

 

https://www.eushophodinky.cz/cz-detail-6707-panske-hodinky-casio-wv-m400d-7.html

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za tip. Funkcne stejne jako ta druha Casia jsem mel do ted. Vypadali hodne podobne a byli super!

 

Ty druhe delaji i s normalnim displejem a pak maji oznaceni 401 namisto 400.

 

Co vsechno se da nastavit na hlavni obrazovku? Umi tyto hodinky i cislo tydne?

 

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

To myslím, že neumí...a pokud bys je chtěl, asi by jsi si měl pospíšit, protože to bude široko daleko poslední kus, tyto hodinky jsou totiž dnes dost vzácný a nový dvojnásob..takže moc neváhej, než je koupí někdo jiný, podle mě mají poslední kus a jinde je nenajdeš...myslím, že na základní obrazovce může být jen pořád to samé - čas, datum, den v týdnu a pak nějaká ta signalizace příjmu rádia atd., nemají kdo ví kolik funkcí, ale zase mají ty základní na dostatečné úrovni (např. odpočet 24 hodin a současně zobrazení aktuálního času), jsou to spíš takový digi oblekovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...