Přejít na obsah

Proč právě Breitling


mery

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 195
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Presne tak, SOH II jsou hodinky, ktere mam nejdyl a troufam si rict, ze uz zustanou :) A jedine, nebo teda jedna z mala veci, co mi na nich trochu vadi, je prave ta zmena kremikoveho vlasku. Kdyby ho ten Tudor strojek normalne nemel, tak me to mozna ani nestve, ale takhle si rikam - proc jako? Ze by tim nejak zasadne usetrili..? Nebo to treba ma i Tudor nejak licencovane a nemuze to Breitlingu pustit...? To ale uz vylozene vymyslim duvody.

 

Druha vec, co si obcas rikam, je, ze by mohly byt nizsi. Nosi se paradne, ale mel jsem i starsi verzi a ten rozdil trochu znat je. Ale zase strojek, luneta a rucky to pro me vice nez vyvazuji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych radeji ten kremikovej vlasek :)

 

Já rozhodně taky. Dokonce to byl pro mne hlavní důvod proč jsem při poslední hodinkové akvizici upřednostnil Omegy SMP před Breitling SOH, byť se mi ty béčka asi líbily víc.

 

Jsem si četl o obou strojcích a zatímco u Omegy vše teoreticky a doufám i prakticky perfekt, tak jsem si u čtení o kalibru Breitling ťukal na čelo, proč ten křemík nezachovali a k čemu mi bude zdobenej strojek pod plným dýnkem.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct, že jsem bral hodinky Breitling jako značku, která je proflaklá, pouťová. Jejich modely "nablýskané jak psí.... " a tak..... Pak se mi dostal do ruky model SuperOcean, které i přes velikost 41,5 mm vypadaly drobně, ale perfektně zpracované. Každy detail. Dostaly mě. Teď nosím Avenger Seawolf a to už jsou skoro toolové hodinky a nebojím se s nima někde říznout, ale i tak mají stále ten klasický Breitling design. 

 

post-20230-0-69218000-1580904219_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som si pred par mesiacmi zadovážil svoje prvé Breitlingy konkrétne Colty a úplne ma dostali proste super sa nosia sú dosť dobre spracované a sú magnetom na oči.

Proste Breitling má nejaké to svoje osobité čaro že si vie zákazníkov získať...mňa Béčka bavia a už premýšľam nad ďalšími ach jááj drahý koníček som si vybral :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som si pred par mesiacmi zadovážil svoje prvé Breitlingy konkrétne Colty a úplne ma dostali proste super sa nosia sú dosť dobre spracované a sú magnetom na oči.

Proste Breitling má nejaké to svoje osobité čaro že si vie zákazníkov získať...mňa Béčka bavia a už premýšľam nad ďalšími ach jááj drahý koníček som si vybral :D

 

Ahoj, nepochváliš sa fotkami? Zvažujem rovnaké :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...