Přejít na obsah

Proč právě Breitling


mery

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 195
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj,

abych nezakládal totožné vlákno, hodím sem.

Já se za loňský rok hodinkově celkem rozjel.. baterky GS, BB58 Blue navy a závěr roku velký sen a moje první drahé, nové hodinky Moony..

B jsem nikdy neměl. Buď byly na mou ruku velký (17cm) nebo moc přeplácané. Nemám rád kolotoče..

Ale přitom miluju letadla, stroje. :( 

Nicméně...
Žena má letos kulatiny a dostala za úkol si něco vybrat. Vyšlo to na Navitimery 41. Byli jsme je nyní zkoušet v Brně a supr. Rozhodnuto...nadšená a dokonce se mnou s úžasem koukala na dokument o výrobě.

Ještě je sehnat - vypadá to,že bude model 22 a původní se už doprodávají.

Sice to není inhouse, ale přijdou mi fajn. Kdyby měly větší WR, chci je taky. 

Ještě, než do toho praštíme, mám nějaké dotazy.

 

1 - WR  - fakt je těch 30 takový průser, takže na umývání rukou sundáváte nebo když někde jste a začne pršet? :D 

 

2 - Někdo na aktuální směr B nadává, někdo ne..100 lidí 100 chutí, ale kvalitou pořád ok?? I když jde jen o Etu/Sellitu? 

Pozoruju se, že začínám na B měnit názor a začínám se koukat po SO42 nebo Avi řadě. :D Ty by mohly na 17cm wrist jít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objektivně nevím, ale subjektivně já si Navi sundaval + jsem je ani nebral ven když pršelo a měl bych je i tak pod rukávem :D Ale asi pokud je necháváš pravidelně přetěsňovat, není třeba se zas tolik bát. Nerad bych teď kecal, možná to byly Moony, ale někde jsem viděl fotky jak týpek s hodinkama s úplně směšnou WR normálně plaval...

Nicméně, nevím, jestli není tvoje žena světlá výjimka, ale já když vidím jak jsou občas ženský schopný nosit a dorasovat hodinky, tak 30m WR bych rozhodně nikdy nekoupil :)) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych se toho nebal. jestli garantujou 30m tak to beru jako garantovany. obcas to oplachuju pod vlaznou tekouci vodou, ocel nepotrebuje kartacek ani mydlo a v pohode uz dva roky nebo jak dlouho. izolace mezi lunetou a vnitrkem je jen gumicka, tak bych pocital s tim, ze to chce jednou za par desitek let poslat na osvezeni az ta guma ztvrdne. pokud to mam na na kuzi, tak to nenamacim ani pri umyvani rukou kvuli te kuzi, ne kvuli hodinkam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozdravujem, som v štádiu rozhodovania sa o prvých Breitlingoch. Na 99% SO42, ref.A17366D71B1S1.  Váham či ťah alebo guma s tým reliéfnym vystúplym logom (pre ktorú som naklonený hlavne kvôli nízkej váhe na zápästí). Aj teraz prevažne nosím Garmin fenix6 na  gume/silikóne. Vydrží napr guma v morskej vode ?  Obvod zápästia je tak okolo 17 cm, mohlo by to byť ok ?  Vezmem ich zrejme cez  ofiko stránku breitlingu, mám síce AD asi 50 km od domu ale v ponuke ich teraz nemá a nechcem vyzerať ako zmrd ktorý ich vyskúša a vezme inde. Z chrono24 mám trochu obavu (viem že sa bežne takto kupuje, aj som našiel pár predajcov s vysokým ratingom a počtom predajov) , ďakujem za priestor…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, z ch24 mit strach netreba, teda z overenejch prodejcu “trusted seller” urcite ne. A i kdyby nejakej problem, customer support chrono24 funguje velmi dobre. Ale jak je libo.

 Dulezitejsi poznamka ohledne hodinek - na gume ber urcite verzi s diver mikroregulacni sponou, to je uplne jina hitparada nez trnovka. Znaci se na konci ref. no “..S2”

 Jinak guma jako takova v morsky vode samo vydrzi, pak to idealne oplachni pod kohoutkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vďaka, SO42 som dnes objednal na chrono24, zadal údaje ku karte a zverifikoval. Napodiv nevidím žiadnu odozvu napr. blokáciu platby. Kontaktoval som kartové oddelenie banky a takisto nevideli žiadne aktivity v pozadí ani problém na mojej strane. Platím dosť často v e-shopoch v SRN (aj pracovne mám dosť blízko k týmto veciam) - nič podobné som zatiaľ nezažil. Kontaktoval som aj predajcu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, je potreba mit jak trnovku, tak preklapecku a kovovy naramek, clovek to muze vymenovat a je s tim mnohem vic zabavy. vubec bych neresil o tom, na cem si to koupim, stejne budes nasledne postupne doplnovat. kazdej den jiny uchyceni, uplne jinej zazitek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Breitling - krásné hodinky, ale jedna věc.

Na webu, na fotkách krása, krása, krása, ale přijdu se podivat do Pařížské do toho jejich obchodu tam a jakoby zklamání. Takové malé až nicotné hodinky, to nadšení z fotek je pryč....

Máto někdo také tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, krakra napsal:

Breitling - krásné hodinky, ale jedna věc.

Na webu, na fotkách krása, krása, krása, ale přijdu se podivat do Pařížské do toho jejich obchodu tam a jakoby zklamání. Takové malé až nicotné hodinky, to nadšení z fotek je pryč....

Máto někdo také tak?

V buticích je problém se světlem... vše brutálně přesvíceno, načančané... u některých hodinek je to +  u některých -... 

Jinak samozřejmě, produktovka je vždy "vylepšená". Ale třeba u modrých BB58 jsem byl příjemně překvapený, když jsem je viděl live. Na většině fotek se mi nelíbily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, krakra napsal:

Breitling - krásné hodinky, ale jedna věc.

Na webu, na fotkách krása, krása, krása, ale přijdu se podivat do Pařížské do toho jejich obchodu tam a jakoby zklamání. Takové malé až nicotné hodinky, to nadšení z fotek je pryč....

Máto někdo také tak?

No to nemám:-) Malé hodinky?? Málo značek dělá víc maskulinní hodinky než Breitling. Před lety tu bylo dost diskuzí jestli je B ve správném směru, ale dnes o tom už nepochybuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, xcmaniax napsal:

No to nemám:-) Malé hodinky?? Málo značek dělá víc maskulinní hodinky než Breitling. Před lety tu bylo dost diskuzí jestli je B ve správném směru, ale dnes o tom už nepochybuji. 

No je to zkušenost z toho butiku v Pařížské, ale vzpoměl jsem si, že jinde jsme to bylo jinak!, takže se zkusím podivat znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z vlastní zkušenosti vím, že moje Béčka se mi vzdycky hrozně libily na denním světle. To byl každý pohled na ně úplně jiný a vždycky úchvatný. Zato doma při světle stolní lampičky se z nich všechna ta krása najednou vytratila. Breitling prostě sází na hrátky s denním světlem. 

Naproti tomu Damaska, co jsem si pořáil hned po nich, vypadaly za všech světelných podmínek úplně stejně, protože tam na ceferníku nebyly žádné lesklé prvky, jen maximální kontrast. Každý design má něco do sebe a plní určitý učel. Ale ty Béčka je fakt potřeba vidět venku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám B-čka za praktické hodinky k běžnému nošení, které neudělají žádný wow efekt, udělají mi radost, vždy když se na ně podívám a vím, že se na ně můžu spolehnout. Šel jsem do těchto: Avenger NM a pro životní styl obyčejného člověka jako jsem já, jsou akorát. Rozhodně to není investice a už vůbec ne frajeřina, protože ta začíná někde jinde :)

Rozhodně svým klukům (k 18-tinám) koupím taky B-čka, aby nemuseli mít strach je obouchat, poškrábat a znětvořit jak se někdy stává a hlavně aby měli parťáka na cesty, který po všech bolestech a útrapách mu způsobených nešikovností a nepozorností bude šlapat jako hodinky :) 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidávám se k nadšenců Breitling, jelikož jsem jich již pár vyzkoušel a vlastnil a musím říct,že naživo se mě líbí moc a to snad všechny modely s in-housem B01. Skvělé zpracování, přesnost a pro mě stále neokoukanou podívanou. 

V butiku jsem byl také se podívat. Přístup skvělý, ale trošku mě tam něco chybělo ...nevím co to bylo. Asi nějaký ten pocit z práce a energie,které do nich dávají...nevím přesně, jak to popsat .

Každopádně Breitling nadále zůstávají mými favority;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...