Přejít na obsah

Univerzální potápky do 50 000 Kč


Doporučené příspěvky

Maj je u Benyho na Václaváku. Akorát se obávám, že ne za pade.. ovšem vyzkoušet se daj.

 Kdybys to myslel vážně, je na ně teď těžko překonatelná akce u Ashfordu. Levnější už nebudou a troufám si tvrdit, že za 30 je tady prodáš kdykoli. Já bohužel nemám prachy, žejo:)

http://www.ashford.com/us/watches/jeanrichard/cat6037.cid

U Benyho na Václaváku už ich nemajú, vraj ich presunuli do Parížskej. Na Ashforde akcia momentálne na ne nie je.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Červené Tudor Heritage BB na kožce při trošce štěstí seženeš. Jsou to kulervoucí hodinky a s dodávaným skvělým NATO strapem ideální kombinace.

Jasně, s nima chybu taky neudělá. Stejně tak jako bondovkama, případně i rozumným kouskem od TH. Oris tak rozhodně není mimo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kromě Tudor Black Bay (červené nebo modré), které by byly nové s navýšením rozpočtu za cca 60-65k bych uvažoval drze ještě o Doxa Sub 1200T. Mají taky více barevných  variant a sice to nejsou klasické oblekovky, ale dnes se nosí k obleku lecos. Pokud by člověk vynechal nejlegendárnější oranžovou variantu, tak by to asi ani moc nepohoršovalo.

post-36225-0-78469200-1442321111_thumb.jpg

post-36225-0-66864800-1442321114_thumb.jpgpost-36225-0-72660200-1442321121_thumb.jpgpost-36225-0-75358900-1442321128_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Mitak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ja som mal rozpocet tiez okolo 50tis a isiel som do LLD. Mám ruku okolo 16,5 cm a velkostne v pohode. Isiel by som možno do Tudorou ale bolo to trochu mimo môjho rozpočtu... LLD k obleku a rifliam a ta vodotesnost je super netreba riesit či sa utopia alebo nie jedine je vybrat si vhodny remen na aktuálny deň :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som mal rozpocet tiez okolo 50tis a isiel som do LLD. Mám ruku okolo 16,5 cm a velkostne v pohode. Isiel by som možno do Tudorou ale bolo to trochu mimo môjho rozpočtu... LLD k obleku a rifliam a ta vodotesnost je super netreba riesit či sa utopia alebo nie jedine je vybrat si vhodny remen na aktuálny deň :)

Asi záleží na typu ruky ale já jsem třeba s +- 17cm shledal LLD jako moc velké jelikož jsou nožičky debilně dlouhé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...