Jump to content

Hodinky Steinhart?


Ondrys92
 Share

Recommended Posts

Zdravím zdejší nadšence,

už jednou jsem si zde zakládal vlákno, kdy jsem potřeboval poradit s výběrem hodinek. Měl jsem v merku nejvíce Victorinox Alliance. Nyní už ale pokoukávám i po jiných značkách a hodně se mi líbí např. hodinky od zn. Steinhart model Ocean Black 1. Jaký máte na tyto hodinky názor, protože jsem koukal v diskusích, že to jsou takový kopie Rolexek. Nechci hodinky za 12 tisíc, aby si někdo myslel, že mám nějaký kopírky, rozumíte jak to myslím.

No rozhodně ale v tomto měsíci pojedu do Prahy, takže se chystám osobně navštívit chronoshop a vyzkoušet si je přímo na ruce.

Link to comment
Share on other sites

Tak kopírky to nejsou kopírky bys měl kdybys někde splašil fejky Rolexu . . . . přece jen je tam napsáno Steinhart a myslím, že má dosti příznivců :) Osobně mam taky Ocean one black s keramikou a slouží skvěle :)

Link to comment
Share on other sites

Bude to za víc než 12k, ale co si počkat na tyhle nový štajny?

http://www.steinhartwatches.de/de/OCEAN-Titanium-500-Premium,974.html

 

Pořád si to zachovává vzhled, kterej se ti asi líbí, ale zároveň už to není totální kopírka rolexu, má to jiný ručky, datumovku na šestce, modrý prvky...K tomu titan, keramická luneta a především Soprod místo klasický Ety. Soprod A10 je, pokud vím, postavenej na základech relativně solidního strojku Seiko 4L, kterej se cpal do některejch modelů v rámci high end Seiko produkce (Credor).

 

221.jpg

Edited by USER47
Link to comment
Share on other sites

Děkuji za reakce, plánoval jsem hodinky si koupit mnohem dříve, ale z určitých důvodů to padlo a opravdu koupit si je plánuju až nyní.

 

icon_share.png USER47

Také jsem koukal a líbí se mi, jen škoda, že Chronoshop je nyní nemá ve své nabídce. Snad jen modré, ale ty se mě osobně moc nelíbí. Není problém ale počkat do vánoc a potom nějaké koupit, rozhodně chci koupi uskutečnit do nového roku ale. Jelikož mám teď záložní, tak mě to tak netrápí, že ještě nemám ,,ty svoje".

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Zdravím všechny, už bych si hodinky Steinhart konkrétně ocean one black 39 kouoil ale nikde jsem se tady nedocetl ani na chronoshop.cz mi nedokázali odpovědět jelikož prý to výrobce neuvádí. Tak se zeptám tady, nevíte jestli u hodinek steinhart lupa nad datumovkou je také safírova??? Předem moc děkuji za odpověďi.

Link to comment
Share on other sites

ahoj Ocean one vlastním ale vacsiu verziu 42mm a mam taky dojem ze som niekde cital ze zafir je aj na lupe ale niesom si tym isty :-/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...