Přejít na obsah

Které digi vám už brzy pošťák přinese?


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Taky se mi líbí. Je to takový "časoměrný stroj", vzhledem ke všem těm jejich funkcím a grafickým zobrazením.
Jen jsem si všiml, že jsou na tom většinou všichni podobně, jako já se svými DW-3100. Tedy že ty budíčky nejsou přesně vycentrované v kruhových otvorech cifru. Jen o desetinky milimetru, ale při čelním pohledu je většinou vidět, že displej je trochu ujetý do strany.
Podle fotek těch tvých na tom možná budeš líp. Tady to vypadá, jakože displej vůči otvorům cifru docela pěkně sedí.
Taky nemám původní náramek, tak skončily na NATO pásku. A ty moje mají dost poškrábané sklíčko i oblasti bezelu s popisy.

Jak se tu někde řešilo, jestli staré digošky běžně nosit, tak já bych řekl že tyhle, přestože jsou někde z doby kolem roku 1988, se dneska stále nosit dají.
Po přetěsnění už by jim nemělo nic hrozit. No, vlastně jsou to celkem mlaďošky. Je pravda, že nosit modely digin ze 70. let už je trochu risk.

Jen je třeba počítat s tím, jestli si dobře pamatuju, že jako ostatní z téhle řady, nemají žádné podsvícení ani nasvícení displeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem koukal a hned do toho šel... Prodejce tuto "soupravu" prodával "kup teď" za 290 kaček.. V současné době jsou Casia AE-20W rozhozená. Se strojkem jsem si hrál dnes  a nakonec šlape dobře.. " neukazovaly některé segmenty". Musím říci, že tyto "zaklapávácí" moduly.. to je věc.. a strach rozdělávat.

Pouzdro je horší ale dá se dohromady. Sklo neskutečně poškrábané.. Zítra bych jej chtěl přebrousit a přeleštit... 

I když Casia AE-20W vypadají jako plasťáčky.. mají vnitřek pouzdra kovový. Plast je jen na povrchu.. Sklíčko je skleněné..

IMG_20201117_112207.jpg

IMG_20201117_112155.jpg

IMG_20201117_112355.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Italsky ebay za 15,- tak jsem klikl a byl jsem jediny -ok. Jak vidno obcas se objevi.
Vyhledavat dle popisu aukce to nejde, musi se nato narazit... VINTAGE CONTINENTAL QUARTZ CHRONO DUAL TIME USATO FUNZIONANTE 
Na jare dorazily prvni a pak jsme to trochu v dalsich prispevcich rozvedli...
Sem zvedav na italskou postu  -zkusenost nemam.

conti.thumb.png.e0517e865d8b5a8ccec00d56cc66208c.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parada tak nebudu s nimi sam.
Razchodil... -Tam je vnitrek keramicky ze? -byl s nimi velky problem?
Zda se mi to diky nasvetleni nebo mas jednotlive clanky tahu na prechodu cernene?

-neco jako u techto S229?
S229.jpg.cd968b371c3b0b663fe4fb3a7fbbf4e0.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...