Přejít na obsah

Které digi vám už brzy pošťák přinese?


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

BINGO! Už jsou doma! První dojmy jsou nad očekávání dobré. Neskutečně kvalitně zpracované hodinky. Masívní celokovové pouzdro, které svými tvary skutečně připomíná hodinky ze 70. let. Tlusté mírně klenuté sklíčko je opravdu ze skla a náramek je přesně takový, jaký k takovým hodinkám patří. Pecka!

IMG20220727120359.jpg.9bada38054947613b7f32fa7c54f4f59.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
Návštěvník Chilliluk
před 22 hodinami, Harwey napsal:

rozhodoval som sa medzi
image.png.a7f9047e40834220faf73525f0dbdbf4.png

image.png.c39575f03cc0b732078025d79f0fc15d.png

image.png.455c527fe9bb9158309336f709709923.png

aby to nakoniec boli

image.png.5d0a2d145f6771d1c005105847d27474.png

 

A které to nakonec budou? Ty Hamiltony vypadají super, ale vlastně je to kombinace LED a LCD - zajímavé řešení.

Já mám ty Bulovy ve zlaté a jsou taky skvělý.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Já to mezi těmi fotkami nějak přehlédl. Super volba, jsou skvělý, včera v hospodě si je chtěli všichni zkoušet - teda jak jsem říkal, já mám zlatou verzi.

 

Mně začíná silně připadat, že ty Hamiltony asi budu muset brzy mít taky 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk
před 13 hodinami, t2 napsal:

Tak to popřemýšlej kterou variantu. Červeně nebo zeleně svíticí a pouzdro stříbrné nebo černé. Zlatky a Metrixy už asi nekoupíš.

 

Já to jasně vidím na klasiku stříbrné a červeně svítící a asi by nebyly nové, na eBay se dají koupit už kolem 12 litrů.

Na jednu stranu si člověk rozumem řekne, že je to blbost a zobrazují vlastně jen čas a nic víc neumí, což se u digitálek zdá málo, navíc za tu cenu. Ale na druhou stranu nějak vím, že by mi dělaly velkou radost - přece jen ty původní byly první digitálky na světě. V tomto případě se i dost povedly, co se týče zpracování, ale i displej se podle mě povedl. Takže nakonec proč ne, asi do toho budu muset jít. Pořád se jakoby k nim vracím a říkám si, že jsem to přesně já, pro koho jsou tyhle hodinky určený. Mám rád digitálky, ale už se dneska nemusím tlačítkama přehrabovat ve množství stopek a jiných funkcí - víc pro mě znamená ten odkaz na minulost a kvalitní zpracování.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 5 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...