Přejít na obsah

Které digi vám už brzy pošťák přinese?


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Dneska jsem objevil jedny Elektroniky, které jsem jako kluk měl ve verzi Prim. Ty Primky jsou dneska nesmyslně drahý a téměř nesehnatelný. Tak jsem si řekl, že je to vlastně to samý a už jsou na cestě - z Oděsy:

 

post-437-0-53590600-1582753767_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...

Má slabost je větší než má síla. A tak jsem se neudržel a mnou zakázané jsem si zakoupil. Připadám si jak alkoholik co se po víc jak měsíci neudžel a k chlastu přidal kouř.  

Seděl jsem na ebay do 2,33 rána.

Takže k hodinkám se dnes asi přidaly stopky.

post-673-0-67504400-1587405080_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

V pondělí očekávám přírůstek v podobě Casio GW-M5610-1ER, už se těším, digitálky jsem nikdy neměl :-).

Ja tak isto, objednal som ich 15.4 a stále nič aj keď na stránke mali termín dodania do 17.4... Upraveno uživatelem ree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkná raritka.

 

Má slabost je větší než má síla. A tak jsem se neudržel a mnou zakázané jsem si zakoupil. Připadám si jak alkoholik co se po víc jak měsíci neudžel a k chlastu přidal kouř.  

Seděl jsem na ebay do 2,33 rána.

Takže k hodinkám se dnes asi přidaly stopky.

attachicon.gif cronus led d1zzz.jpg


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 4. 2020 v 19:51, t2 napsal:

Má slabost je větší než má síla. A tak jsem se neudržel a mnou zakázané jsem si zakoupil. Připadám si jak alkoholik co se po víc jak měsíci neudžel a k chlastu přidal kouř.  

Seděl jsem na ebay do 2,33 rána.

Takže k hodinkám se dnes asi přidaly stopky.

Jo, nemoc takhle metastázuje. Těžko, fakt těžko, se tomu pacient chronobundusem, nebo jinou vintážní chorobou, zasažený může ubránit. 

Už jsi plánoval, jaký čas tím změříš jako první? Protože to je jako první sex, nebo tak něco. Na to se nezapomíná... :)

Jestli progrese téhle nakažlivé nemoci bude pokračovat i u mě, koupím si někde prvního černobílého Gameboye a začnu plánovat, kterou hru si na něj pořídím. 

Vlastně už jsem taky v pr..., první z řady MR-G, první G-Shocky se solárem, první Frogmany, první Alti-baro-depth Casia, první jánevímco... Musím se dávat většího bacha, fakt to postupuje rychle. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

V teto dobe to asi brzy nebude, ale snad to po evrope jeste chodi uvidime...
Sem se nejak neudrzel, a jelikoz nemam zadne ctyrmistne co vyluzuji tony, vzal jsem tyto...
Nemaji sice na jednom boku tlacitka, ale tak uvidime...
 

$7.5.png

4s.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...