Přejít na obsah

Které digi vám už brzy pošťák přinese?


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A teď trochu raritka. Dokonce taková, že i na google je informací o těchto digi sporadicky.

 

CASIO ME-200 Meta Rezo beat sequencer

 

Znáte je někdo? Já jsem je viděl poprvé v životě.

Objevily se na ebayi z Japonska a úplně náhodou jsem na ně narazil. Rozmýšlel jsem se cca 10 minut a už byly moje. Byly totiž za Kup teď. Kdyby to byla aukce, tak se pravděpodobně vyšplhá mnohem výš.

Takže jsem si udělal Ježíška.  :newyear:

Jako bývalý DJ jsem prostě nemohl odolat tomu beat sequenceru. Navíc unikátní design, celé v kovu a ovládání v tahu. To je prostě mazec.

Údajně jsou z roku 1990 a prodávaly se jen v Japonsku.

Už se těším, jak dorazí. Doufám, že to bude co nejdřív. Až je budu mít, tak se pochlubím.

Teď mi může radost pokazit jedině doměřené DPH a CLO, protože cena byla vyšší.

post-3282-0-51055600-1481269475_thumb.jpg

post-3282-0-31086300-1481269600_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to megararitka. Já je sledoval a říkal jsem si, kdo je asi koupil. Byly za docela dost. Nic jsem o nich nenašel a ani návod v běžných zdrojích. Podle modulového čísla (1920) to bude někdy nejspíš z přelomu tisíciletí, ale rok přesně bych si odhadnout netroufal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď trochu raritka. Dokonce taková, že i na google je informací o těchto digi sporadicky.

 

CASIO ME-200 Meta Rezo beat sequencer

 

Znáte je někdo? Já jsem je viděl poprvé v životě.

Objevily se na ebayi z Japonska a úplně náhodou jsem na ně narazil. Rozmýšlel jsem se cca 10 minut a už byly moje. Byly totiž za Kup teď. Kdyby to byla aukce, tak se pravděpodobně vyšplhá mnohem výš.

Takže jsem si udělal Ježíška.  :newyear:

To vypadá jako celokov s kovovým dýnkem...Je tak? Jinak to jsem neviděl ani na internetu, ani v katalogu a už vůbec ne u někoho na ruce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to víko viděl v té aukci. Odhaduju to podle šroubů a sklo podle potisku. Pokud by bylo pouzdro kovové, tak hlava závitového šroubu u většiny Casio bude mít zářez na "normální" křížák, kdežto samořez z plastových pouzder má jeden ze zářezů protažený durch, tedy i na placatý šroubovák. Ale tuten typ neznam, tak to může být jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě by měly být z 90. let.

A jak jsi poznal, že mají iluminátor? Nikde to uvedeno není.

Podle tracking number se už pohnuly. Už je má v systému i ČP. Tak už se těším. Doufám, že do Vánoce je mám doma.

Nikde to uvedeno není... To aspiruješ na pamětihodnost chronofóra...  :lol2:  A na tvou levou fotku jsi se díval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No díval. Ale je to foto z nějakýho japonskýho webu. A může to být jen tak nasvícený. Nenapadlo mě, že by to měl být zapnutý iluminátor.

Ale třeba je.

Až dorazí, tak rozhodně nahodím i nějaký reálný fota.

Mně příjde, že to je vyfoceno se zapnutým illu. Ale jak říkáš, praxe ukáže a budeme se těšit na report, snad již brzy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou to tedy náramkové hodinky, ale sem to určitě patří.

Složitě jsem je dražil z Polska. Naštěstí se zde našel velmi ochotný člen, kterému moc děkuji za veškerou snahu a pomoc.

Dnes vyzvedl na poště v Polsku a přeposlal na mou adresu. 

Dražil se ještě jejich brách CQ-200 ale ten nám proklouzl mezi prsty.

 

Snad bude budík v pořádku  :)

 

15439776_1401713923173437_68897658583163

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou to tedy náramkové hodinky, ale sem to určitě patří.

Složitě jsem je dražil z Polska. Naštěstí se zde našel velmi ochotný člen, kterému moc děkuji za veškerou snahu a pomoc.

Dnes vyzvedl na poště v Polsku a přeposlal na mou adresu. 

Dražil se ještě jejich brách CQ-200 ale ten nám proklouzl mezi prsty.

 

Snad bude budík v pořádku  :)

Gratulace k parádnímu kousku i s docela fajn příběhem. Ať ti hezky slouží!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...