Přejít na obsah

SINN Trockenhalttechnik


Doporučené příspěvky

Zdravim kolegove,

 

Uz skoro rok jsem si nekoupil zadne hodinky a zacinam opet o necem novem uvazovat. Do nejuzzsiho vyberu se dostaly Sinny 144 St ( na diapal neni strelivo), asi je pojedu pristi mesic omrknout. Co me ale vrta hlavou je, jestli se vyplati priplatit 160? za Ar- Trockenhalttechnik? Melo by se jednat o odstraneni vzdusne vlhkosti v pouzdre hodinek specialni kapsli a uzavrenim v ochranne atmosfere jestli jsem to spravne pochopil.

Ma tu na to nekdo nejaky nazor? Jak je to se servisem? Asi pouze v Sinnu, nebo?

 

https://www.sinn.de/de/Modell/144_St_Sa.htm

post-19873-0-72354300-1442512043_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

-ta kapsle odstraňuje vlhkost při prudkých změnách teplot  = nerosí se sklo, eliminuje vlhkost v pouzdře

-jestli se to dá koupit bez té kapsle, tak počítej s tím, že ti tam narvou nějaký šroub, aby se ta díra v pouzdře ucpala

-servis hodinek s kapslí se dělá pouze v Sinnu

 

můj názor je, že pro suchozemce je to zbytečná díra do pouzdra, pokud nejsi vytrvalý saunista nebo kosmonaut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta díra je v pouzdře z výroby, raději bych tam měl kapsli, než šroub, co mám teď (103). Při velkém servisu nechám ten šroub nahradit AR. Na 144 jsem kapsli měl, a pocitově se mi líbila. Takovej ten pocit "sucha a bezpečí". Mám za to, že kdysi Kubson řešil u Sinnu, že by ty kapsle měnil v domě. Nevím, jak to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...