Přejít na obsah

PRIM Pilot


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 165
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nechci se pouštět do sáhodlouhých estetických diskuzí, necím se být žádným arbitrem elegance, ale mohl by mi laskavě někdo ukázat toho vocasa v Primu, který chce designem hodinek navazovat na dobu, kdy se u nás vyráběly díly do Migů? Ideově totální faux pas a designově rozhodně žádný přínos. Když pominu proudové letouny Delfín a Albatros, napadá mne jediné: Proč ten lumen nezkusil nějakou variaci na téma L200 Morava?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má někdo fotku palubního přístroje na který tyto hodinky designem odkazují?

Dobrá otázka, já ho nenašel. Na Mig-21 byly jiné fonty. Ale pro nás, magory do letadel a létání, pěkné hodinky.

Já mám Prim letecké (pro rejpaly Parexo) a nedávno jsem s nimi nechtěně praštil do futra, hodinky to přežily, ale strojek se mi teď nezdá být v pořádku.

Tak proč ne Quartz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na velkém snímku kostrbaté písmo není.

Tohle je to co jsem mel na mysli, bud to delal grafik diletant, nebo je to zamer a ma to vypadat jak z jedno-jehlickovy tiskarny z 80.let ;)

post-25651-0-56801900-1442773471_thumb.jpg

 

Stejnym neduhem trpi i ty nasteny hodiny od PRIMU, ktery proste vypadaj jako kdyby nekdo zvetsil a vytisknul fotku, misto aby to prekreslil ve vektoru a tudiz to bylo hezky hladky a cisty a ne zubaty a rozmazany....

 

Jako jsou to jenom hnidy, ale pro mne osobne je to vzdycky varovani, kdyz vidim, ze to nekdo odflakl, to samy tradicni chyby v prezentaci, nebo nesladeny fotky viz. ruzne sedy/cerny cifry hodinek.

Ja si proste jenom myslim, ze na detailech zalezi.

 

post-25651-0-19867800-1442773500_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je to co jsem mel na mysli, bud to delal grafik diletant, nebo je to zamer a ma to vypadat jak z jedno-jehlickovy tiskarny z 80.let ;)

attachicon.gifPrim pilot logo.jpg

 

Stejnym neduhem trpi i ty nasteny hodiny od PRIMU, ktery proste vypadaj jako kdyby nekdo zvetsil a vytisknul fotku, misto aby to prekreslil ve vektoru a tudiz to bylo hezky hladky a cisty a ne zubaty a rozmazany....

 

Jako jsou to jenom hnidy, ale pro mne osobne je to vzdycky varovani, kdyz vidim, ze to nekdo odflakl, to samy tradicni chyby v prezentaci, nebo nesladeny fotky viz. ruzne sedy/cerny cifry hodinek.

Ja si proste jenom myslim, ze na detailech zalezi.

 

attachicon.gifprim pilot pdf.jpg

Kdyby to byl záměr, asi by to udělali výrazně zoubkovaté.

Mě se třeba líbily Hindy a Hippo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měla by se zložit nová sekce a každý plánovaný model by měl povinně projít tříbením na chronomagu. Výhodou tohoto postupu by byly skorodokonalé hodinky, nevýhodou pak ani jedny dotažené hodinky do fáze výroby :).

Upraveno uživatelem Georgeisin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíše zajímavé počtení je Elton a jeho výročka za 2014, 11.09. zveřejněno na justice.cz ve sbírce listin. Vypadá to ve sporu s MPM nadějně, to mi udělalo radost, si přečtěte. Výkazy no comment. Sem zvědavej, jestli to z MPM někdy vymůžou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně nejdou kopírovat odkazy, nevím proč, někdo to sem dá.

 

Dáš do vyhledávače (veřejný rejstřík) justice.cz Elton hodinářská*, pak rozklikneš sbírku listin a vybereš daný dokument.

Upraveno uživatelem Georgeisin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Necital som spravu. Ale ak to je tak, nie je na zamyslenie, ze aku cestu si zvolili. Niekde som tu cital prispevok asi z roku 2006 ci 2008, kde niekto z predstavenstva pisal, preco sa rozhodli pre cenu miesto dostupnosti. Neviem, nezda sa mi ta politika. Nevravim, ze nech vyrabaju ludovku, ale s hodinkami v cene 300-500 eur, okrem drahsich by asi viacero ludi oslovili. Aj ja som zvazoval prim z nostalgie. Tiez ma o priviedlo k MPM, kym mi kolega nevravel, ze su to cinanky. tak som nazrel na stranku prim a hned mi padli do oci sportove a orliky. vravim si jeeej fajne, do 5kil zvazim..za 3ku beriem. No jo, lenze som nevedel, ake ceny tam lietaju. Rozklikol som a miesto investovanych penazi, ktore mohli mat oni, zarobil niekto na aukre a kupil som si sportky v peknom stave. No je to na zamyslenie, ci chcu oslovit aj inych ako skalnych 20fanatikov, ci oslovit 5000ludi a zarobit si viacej .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...