Jump to content

Recommended Posts

Rychlá domluva, skvěle a vkusně zabaleno, hodinky, obsah dle popisu, spokojenost. Díky za obchod. Už si je užívám.

Velice negativní, projevil jsem zájem o hodinky, než jsem stihl odepsat po pár dnech, kdy jsem nebyl na internetu, zjistil jsem, že to nejde, že si mě zablokoval. Korunu tomu nasadil, když mi dal bezdůvodně negativní hodnocení (jediné negativní hodnocení mého profilu), že prý jsem se v komunikaci odmlčel. Takové jednání mě velice mrzí, někoho si zablokovat a pak si stěžovat, že neodepisuje.

Mě nemrzí vůbec nic. Způsobem, jakým jsi vedl komunikaci, sis své hodnocení plně vysloužil. Na mém ignore listu nadále zůstáváš. 

edit: Zatímco já posuzoval průběh obchodu, ty vlastně hodnotíš, že si někdo dovolil dát Ti negativní hodnocení. 

Edited by Americkej

Další z bezproblémových obchodů- kolega počkal až si milostivě rozmyslím, zda to opravdu chci a pak bleskově jednal. Díky.

Vrelá vďaka za seriozny,rýchly a bezproblémový obchod.Super zabalené.Super tah,ako uliaty.Presne ako v popise hodiniek.Vrelo doporučujem.

Perfektní a rychlá domluva, všechno jak by mělo být v ideálním světě. Díky moc a nemám důvod nedoporučit.

S potěšením hlásím perfektní obchod, stav hodinek lepší než na fotkách. Také velmi děkuji za nadstandardní přístup k nováčkovi, ať už je to založení hodnotícího vlákna, nebo perfektní komunikaci, kdy pošta něco slíbila a nesplnila a Americkej okamžitě psal a řešil. Jsem nadšen rychlostí, perfektním zabalením i vstřícností. Moc díky

Obchod "šup-bum", prodávající ani nečekal na přísun peněz a stačilo slovo - tak jak to v dobré společnosti má být. Komunikace skvělá, svět je tady ještě v pořádku. Díky.

Velmi rychlý a bezproblémový obchod.

Jirkovi děkuji. Vše bylo jak jsem očekával. Doporučuji pro další obchody.

podruhé a zase rychlovka a bez žádných zádrhelů

díky a třeba zase někdy ;)

Jirka je fajn chlap, jak jsme se domluvili, tak to po dvou tejdnech pořád všechno platilo a klaplo a i krátký pokec jsme stihli..určitě by to bylo i na dýl, kdyby nebyl spěch. Snad někdy u piva. Obchod tedy perfektni, korektní, komunikace okamžitá, moc díky a rád doporučuji všem.

Pohodovy pristup, super komunikacia a trpezlivost pri trocha zdlhavej online platbe z mojej strany. Hodinky su skvele a vo vybornom stave. Urcite doporucujem pre dalsie obchody.

Moc dík za obchod. Jak bylo domluveno tak se stalo. Za mě 200% doporučuji.